MedyaFaresi MedyaFaresi

Mart ayında hangi burçları aldatma bekliyor?

Mart ayını geride bıraktık ve Mart ayına geçiş yaptık. Bu ay gökyüzünde büyük bir şölen var. Peki gökyüzünün bu ay olan hareketleri ve bu hareketlerin sizin burcunuz üzerindeki etkileri neler olacak? İşte ayrıntılar...

Eklenme: 05 Mart 2018 17:58 - Güncelleme: 05 Mart 2018 18:11

Mart ayına giriş yaptık. Aşk, sevgi, iş, kariyer, para, aldanma, aldatılma… Bu ay hangi gökyüzü hareketleri hangi duyguları ve olayları tetikleyecek? Gökyüzünde hangi etkileşimler olacak? İşte yanıtı…

Şubat ayı bir çırpıda geçti gitti ve Mart ayına geçiş yaptık. Bu ay gökyüzünde büyük bir şölen var. Önce Merkür Koç burcuna geçecek, ay sonunda geri hareketine başlayacak derken 13 Mayıs’a kadar serüveni devam edecek. Daha sonra Venüs Koç, Balık Yeni Ay’ı, Mars Oğlak derken ay sonunda Venüs Boğa burcuna geçecek ve 24 Nisan’a kadar bu burçta seyahatine devam edecek. Peki bu gökyüzü şöleni burçları nasıl etkileyecek? İşte Mart ayında burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı…

Koç: Bu döneme kadar size her türlü bilgi, iletişim, anlaşma, sözleşme ile ilgili konularda destekler sağlayacaktır. İletişim yeteneklerinizi daha etkin ve aktif bir şekilde ortaya koymanız için size destek olabilecektir. Bol bol aşk için vaktiniz olacak! Hayata daha çok sevgi penceresinden bakabilecek, sevimlilik maskesini uzun süre üzerinizde taşıyabileceksiniz. 

Boğa: Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz. Özel hayatta bir aldanma, kafa karışıklığı, ne istediğini bilememe gibi durumlar yaşanabilir. Bu yüzden de bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bu süreçte yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Fakat bu ayda siz aşk için birilerinin peşinden değil, birileri sizin peşinizden koşacağa benziyor. 

İkizler: Sizleri daha aktif, dışa dönük, eğlenceli ve hareketli yapabilecektir. Özellikle sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız arasında fikirleriniz ile oldukça ön plana çıkabilecek, sözü dinlenen kişi olabileceksiniz. İş ve kariyer konuları ön planda! Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda olacak. 

Yengeç: İş, kariyer hayatınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile ön plana çıkabileceksiniz. İş hayatınızda hızlı düşünüp, hızlı karar verip, çözüm odaklı olabileceksiniz. Kuracağınız samimi ilişkiler iş hayatında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilecektir. Enerjinizi daha çok ilişkiler ve ortaklıklar alanına yöneltebilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınızdan daha çok fayda görebileceksiniz. 

Aslan: Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak ve verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda olacaktır. Kariyerinizi parlatmaya başlayacak! İşinizden, yaptığınız, meşgul olduğunuz işten çok daha fazla keyif alabileceksiniz.

Başak: Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için harika zamanlar! İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlardasınız. Önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilirsiniz. Kötü giden ilişkiler ise bitebilir. 

Terazi: Düşmanlarınızı çok daha net bir şekilde görebilecek, onlarla daha etkin bir şekilde mücadele edebileceksiniz. Bu süreçte partnerinize sık sık fikirleriniz ve düşünceleriniz için destek vermeniz gerekebilir. İlişkilerde romantizm zamanı başlıyor! Tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklar da meydana gelebilir. 

Akrep: Yeni işlerin, yeni projelerin tekliflerini alabilirsiniz. İşinizle ilgi önemli sözleşmeler, anlaşma gerektiren konular ön planda olabilecek. İş ve çalışma ortamınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile oldukça dikkat çekici olabileceksiniz. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir. Yalnız Akrepler için oldukça romantik günler kapıda! 

Yay: Genel olarak iş ve çalışma ortamınızda daha pratik, sistemli, kontrollü bir dönem sizleri bekliyor. Patronlarınız sizden daha mükemmel olmanızı bekleyebilir, bazı minik eleştiriler getirebilirler. 7 Mart’tan sonra asıl aşk dönemi sizler için başlamış olacak. Yalnız olanlar aşka kendilerini çok daha yakın hissedebilecekler, kendinizi çekici kılmak için fiziksel görüntünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. 

Oğlak: Sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz. Koşturma, mücadele dönemi. Tam girişim yapma, yeni başlangıçlar için harika bir süreç olacak. Hayatınız ciddi anlamda hız geliyor. Ay sonunda aşk her an kapınızı çalabilir, eros oklarını size çevirmeye başlayabilir. Hazır olun. 

Kova: Tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olabilecek. Finansal konular ön planda! Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Özellikle gizli, güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir. Dikkat! 

Balık: Maddi konularda zihniniz oldukça çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. Para ile ilgili güzel gelişmelerin olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. 

(Sözcü)

Etiketler : burç, Mart