Abone Ol

Margot Robbie: 30 tane adamın önünde sahne çekmek utanç vericiydi

Güzel oyuncu Margot Robbie, kendisine şöhret getiren Leonardo DiCaprio ile çektiği The Wolf of Wall Street filmindeki unutamadığı anları anlattı.

Margot Robbie: 30 tane adamın önünde sahne çekmek utanç vericiydi

Oyuncu Margot Robbie, kendisine şöhret getiren The Wolf of Wall Street filmi ile ilgili unutamadığı anları anlattı. Leonardo DiCaprio ile birlikte kamera karşısına geçen Robbie, küçücük bir yatak odasında, kamera arkasında görevli 30 tane erkek kendisine bakarken sahne çekmenin hiç de kolay olmadığını ifade etti.

Margot Robbie, kariyerinin önemli parçalarından biri olan The Wolf of Wall Street filminin çekimleri sırasında yaşadığı utandırıcı anlar hakkında ilk kez konuştu. 28 yaşındaki Robbie, 2014 tarihli filmde Leonardo DiCaprio ile birlikte kamera karşısına geçtiği sahnelerin kendisi için tuhaf ve utanç verici olduğunu söyledi.

Porter dergisine konuşan Margot Robbie, küçücük bir yatak odasında, kamera arkasında görevli 30 tane erkek kendisine bakarken sevişme sahnesi çekmenin hiç de kolay olmadığını ifade etti.

Yönetmenliğini Martin Scorsese'nin üstlendiği The Wolf of Wall Street, döneminin en çok izlenen filmlerinden biriydi. DiCaprio'ya en iyi erkek oyuncu dalında Eleştirmenlerin Seçimi, Halkın Seçimi, Altın Küre de dahil çok sayıda ödül kazandıran film, Margot Robbie'nin kariyeri açısından da önem taşıyor.