MedyaFaresi MedyaFaresi

Kurt Seyit ve Şura'dan kriz açıklaması

Posta gazetesinde isimsiz olarak yayınlanan 'kriz' haberinin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Ay Yapım, bu haber üzerine basın açıklaması yayınladı.

Eklenme: 21 Ağustos 2014 22:40 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 02:16

İşte Ay Yapım'ın basın açıklaması:
 

“21 Ağustos 2014 tarihinde Posta Gazetesi'nde imzasız olarak 'kriz' anonsuyla duyurulan "Kurt Seyit ve Şura İstanbul" dizisiyle ilgili haber tamamen hayal ürünüdür.

"Kurt Seyit ve Şura İstanbul" dizisinin seti henüz başlamamıştır. Söz konusu oyuncular henüz bir araya dahi gelmemişlerdir. Başlamamış bir sette bir krizin yaşanmış olması da mümkün değildir. Oyunculara ödendiği iddia edilen rakamların hiç biri gerçek olmadığı gibi, geçmişte yapılan bazı haberlerde yer alan indirimler, pazarlıklar söz konusu hiç değildir. Dolayısıyla bahsedilen krizin gerçek olması için tek bir dayanak dahi mevcut değildir. Hal böyle iken asılsız bir haberin farklı mecralarda da yayılması, haberde ismi geçen herkesi fazlasıyla üzmektedir.  

Şirketimiz tarafından duyurusu yapılmamış, onaylanmamış ya da gazeteci imzası barındırmayan haberlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.”

Saygılarımızla,

Ay Yapım