MedyaFaresi MedyaFaresi

Kristal Fare'de kullanılan oy 1 milyonu geçti!

MEDYAFARESİ ÖZEL VİDEO Medyafaresi.com kurucusu Kubilay Tümen Kristal Fare Ödülleri'nin sahiplerini bulacağı görkemli gece öncesi önemli açıklamalar yaptı

Eklenme: 10 Mart 2013 13:18 - Güncelleme: 24 Mart 2016 05:24

Bora Beydoğan / medyafaresi

TÜRKİYE’NİN GOLDEN GLOBE’U OLACAĞIZ VİDEO

Bugün Tv’de Ceren Bektaş’ın sunduğu Bugün Haftasonu programına katılan Medyafaresi.com kurucusu ve gazeteci Kubilay Tümen Kristal Fare ödüllerinin sahibini bulacağı görkemli gece hakkında merak edilenleri anlattı.

Bir ödülü değerli kılan en önemli şeyin doğru isime ve doğru kişiye verilmesi olduğunu belirten Tümen, kategorileri belirlerken sadece reytinglere değil sokaktaki yansımalara ve gazetelerde yer almasına da baktıklarını söyledi..

Medyafaresi.com’un 10 yıldır kesintisiz yayında olduğunu belirten Kubilay Tümen geçen sene gerçekleştirilen ödül töreninin bir deneme gibi olduğunu belirtti ve, "Neden Türkiye’de bir Golden Globe bir Oscar olmasın" diyerek iddiasını ortaya koydu.

Geceye katılımın tahminlerin üzerinde olacağını ve kullanılan oy sayısının 1 milyonu geçtiğini belirten deneyimli gazeteci, Kristal Fare Ödülleri’nin bağımsız, tarafsız ve objektif kriterlere göre Salı gecesi, sahibini bulacağını sözlerine ekledi.

19 kategoride ödüllerin verildiği Kristal Fare Ödül Töreni’ne bu gece 24:00’a kadar kristalfare.com internet sitesinden oylarınızı gönderebilirsiniz


Point Hotel’de gerçekleşecek Kristal Fare Ödül töreni İzzet Çapa, Esra Erol ve Hande Kazanova’nın sunumuyla Kral Tv’den canlı yayınlanacak..

KRİSTAL FARE'NİN YENİ SÜRPRİZİ HANDE KAZANOVA


ŞİMDİ OY VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KRİSTAL FARE GECESİ’Nİ ESRA EROL VE İZZET ÇAPA SUNACAK

Kral TV’de yayınlanan 2. Kristal Fare Ödülleri tanıtımı.. VİDEO