MedyaFaresi MedyaFaresi

Kraliçe, Ankara'da ortaya çıktı

Hollanda'nın Arjantin karşısında aldığı yenilginin ardından ülkesinde günün konusu olan Kraliçe Maxima, Ankara'da ortaya çıktı.

Eklenme: 10 Temmuz 2014 16:55 - Güncelleme: 29 Mart 2016 17:38

2014 Dünya Kupası'nda dün akşam Hollanda-Arjantin arasında oynanan yarı final maçında gülen taraf Arjantin oldu. Ancak bu maç sadece skoruyla değil, kraliyer ailesiyle ilgisi sebebiyle Hollanda gündemine oturdu. Hollanda Kraliçesi Maxima'nın Arjantin doğumlu olması maç öncesinde ve sonrasında sosyal medya geyiklerini beraberinde getirdi.

Hollanda'nın kupaya veda etmesinin milli takımın sıkı bir taraftarı olan Kral'ı üzerken, Arjantinli eşini sevindirdiği yorumları yapılırken olayların merkezindeki isim, Ankara'da ortaya çıktı.

KRALİÇENİN POPOSUNU ELLEDİ-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, özel bir ziyaret için Türkiye'de bulunan, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'nin Kalkınma İçin Kapsayıcı Finansman Özel Temsilcisi ve G-20 Mali Kapsayıcılık Küresel Ortaklığı Fahri Hamisi, Hollanda Kraliçesi Maxima ile bir araya geldi. Gül, Çankaya Köşkü'ne gelişinde Büyük Şeref Kapısı'nda karşıladığı Kraliçe Maxima ile baş başa görüştü.

KRALİÇE MAXIMA FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN