MedyaFaresi MedyaFaresi

Kovalar dikkat! 18 Temmuz burç yorumları!

Medyafaresi okurları için, Melekler Kahvesi ekibinin titiz bir çalışmayla hazırladığı günlük burç yorumları...

Eklenme: 17 Temmuz 2012 21:10 - Güncelleme: 01 Şubat 2016 18:20
KOÇ
 
İşleriniz konusunda gelişecek olaylar sonrasında kendize ve sevdiklerinize zaman ayırabilecek zaman bulabilirsiniz. Bugün özellikle zihinsel faaliyetlerinize önem vereceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber daha önceden planını yaptığınız bir organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bugün uzaktaki bir akrabanızdan alacağınız haber canınızı biraz sıkabilir.
 
BOĞA
 
Aşk hayatınız sizin açınızdan heyecanlı bir döneme giriyor. Sevgilinizi şaşırtmak isteyeceksiniz. Bu yüzden bugün sevgilinize bir süre önce hazırladığınız sürprizinizi yapabilirsiniz. Çevrenizde ki insanlarla aranızda ki iletişime dikkat etmelisiniz. Bugün parasal durumunuzu düzeltmek adına bir takım girişimlerde bulunacaksınız. Bazı yatırımlara yönelmek için kaynaklar araştıracaksınız.
 
İKiZLER
 
Aşk hayatınızda durgunluk gözleniyor. Duygularınız çok kapalı ve anlaşılmaz. İlgilendiğiniz insan duygularınızdan emin değil. Biraz daha açık olursanız , aşk yaşantınız istediğiniz boyuta gelecek. Paranızı hesaplı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda şanssız gelişmeler yaşayabilir ve beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
 
YENGEÇ
 
Kişisel karmaşalarınızı aştığınız bir gündesiniz. Bu beyin olarak seni rahatlatırken diğer bi konu olan duygusal dengesizliklerinizle ilgili daha dirençli ve net bir duruş sergiyeceksiniz. Aile çevreniz ile bir yolculuk konusu ile ilgili olarak önemli planlar yapabilir ve kendinizi daha rahatlamış hissedebilrisiniz. Yakın bir arkadaşınızın yaşadığı sıkıntı sizi biraz üzecek.
 
ASLAN
 
Bugün iş konusunda yaşayacağınız aksilikler biraz canınızı sıkacakmış gibi görünüyor. Bu sürecin düzene sokmak için daha dikkatli olmalısınız.Yasal konular, eğitim, yol, uzun yolculuklar, diğer ülkeler ile ilişkiler konusunda karmaşıklıklar da yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bir insandan alacağınız haber sizi sevindirebilir.
 
BAŞAK
 
Bugün bazı aksilikler canınızı sıksa da genel anlamda dengeli bir gün geçireksiniz. Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir. Bugün sevgilinizle bir ortama girmek için oldukca fazla çaba harcayacaksınız. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Sağlık açısından ise biraz hassas dönemdesiniz.
 
TERAZİ
 
Biraz gergin başlayacak gününüz gün sonuna doğru rahatlamaya başlayacak. Özel hayatınızla ilgili karşınızdaki insanla iletişim kurma konusunda küçük problemler yaşayabilirsiniz. Bu durum önemli bir soruna neden olmayacak çünkü karşınızdaki insanında yoğun bir gün geçirmesi söz konusu. Maddi olarak ise beklediğiniz bir para ile ilgili küçük bir şanssızlık yaşayabilir ve sürecin gecikmesi canınızı sıkabilir.
 
AKREP
 Yakın zaman içerisinde ortaya çıkmış bazı problemlerin üzerine sünger çekip olaylara yeni bir vizyon katmak isteyeceksiniz. Bu durum özellikle duygusal hayatınızla ilgili olarak ciddi bir yenilenme ve heyecan başlangıcı olabilir. Maddi hayatınızla ilgili olarak aile çevrenizden alacağınız haberlerin etkisi üzerinizdeki yükün azalması ve daha güçlü bir sürecin başlaması anlamına geliyor. Bu dönemi iyi değerlendirmeli ve geleceğe daha pozitif bakmalısınız.
 
YAY
 
Kariyer konusunda son zamanlarda var olan aksiliklerin aksine oldukça şanslı bir gündesiniz ve beklentilerinizi kolay bir şekilde elde edeceksiniz. Yapmanız gereken tek sey biraz daha planlı olmak ve planlarınız dahilinde hareket etmek. Duygularınız konusunda yaşayacağınız karmaşanın temeli geçmişte yaşadığınız bazı olumsuzlukların tekrar zihninizde canlanmasından kaynaklanıyor.
 
OĞLAK
 
Aksilikler gün boyu peşinizi bırakmayabilir. Gününüzü kazasız belasız geçirmenin tek yolu ısrarla çekilmeye çalışılacağınız malum tartışmadan kaçınmak. Çünkü siz de dünden beri kendinizi bir çalar saat gibi kurdunuz. İleriki günlerde bir aksatmayla ilgili uyarılacaksınız. Maddi geleceğinizle ilgili soru işaretlerini almadan iş konusunda riske girmenin pek manası da yok.
 
KOVA
 
Bazı sorunların üzerinize gitmemeniz ileriki zamanlarda yaşayabileceğiniz önemli problemleri ortaya çıkartabilir. Kendi içinizdeki çıkmazlardan kurtulup hayatınızda sizi engelleyen olgulara dikkat etmelisiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak kendinize olan güveninizin yeni ve heycanlı gelişmelerin oluşmasını engelliyor çünkü çok fazla umursamaz görünüyorsunuz. Öncelikli olarak duygusal açıdan kaybettiğiniz heycanı tekrar bulmaya çalışmalısınız.
 
BALIK
 
Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz bugün. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Yakın bir iş arkadaşınızla ya da ortağınızla bir kırgınlık yaşayacaksınız. Onun güvensizliği kadar sizin alınganlığınızın da payı var bunda. Ortak bir dostunuz arayı yapacak ama ortağınıza yönelik bir beklentisi var. Size dikkatli olmak düşüyor.