MedyaFaresi MedyaFaresi

Konsere çıkmadı, davalık oluyor!

Almanya’da vereceği konseri son anda iptal eden İrem Derici, kendisine dava açılacağını öğrendi. Ünlü popçunun, organizatörleri davadan vazgeçmeleri için ikna etmeye çalıştığı iddia edildi.

Eklenme: 17 Şubat 2017 12:11 - Güncelleme: 17 Şubat 2017 12:12

Almanya'daki SV Wiesbaden 07 spor Kulübü yararına düzenlenen gecedeki konserini iptal eden İrem Derici'nin, "Burası ahır gibi, burada sahne almam" dediği öne sürülmüştü. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; konser için peşin olarak aldığı 15 bin 500 euro'yu (yaklaşık 60 bin lira) iade etmeyen ünlü şarkıcı, geçtiğimiz pazartesi günü parayı organizatörlere geri vereceğini söylese de sözünde durmadı.

Menajeri aracılığıyla Almanya'daki organizatörlerle temasa geçen Derici'nin, aleyhine dava açılmaması için kendisini Almanya'ya davet eden kulüp yöneticilerini ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

"MÜCADELEMİZ SÜRECEK"

İrem Derici'nin sosyal medyada yaptığı açıklama üzerine konuya Facebook'ta açıklık getiren organizatör Volkan Yurtseven, "Bazı yayın kuruluşları İrem Derici'nin yaptığının üzerini kapatmaya çalışıyor. Spor kulübümüz yararına düzenlenen gecede yaşanan bu tatsız olaya, mekandaki kanserli ve engelli çocukların şahit olması beni çok üzdü. Bu işin peşini bırakmayacağız. Mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.