MedyaFaresi MedyaFaresi

Kızını Öldüren ve İntihar Eden Cüneyt Yılmaz'ın Son Görüntüsü Ortaya Çıktı

Kızı Zeynep Yılmaz'ı öldüren ve ardından intihar eden iş insanı Cüneyt Yılmaz'ın annesine ve babasına gönderdiği son görüntüler ortaya çıktı.

Eklenme: 24 Nisan 2021 16:58 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 22:07

14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldüren ve ardından intihar eden iş insanı Cüneyt Yılmaz'ın, anne ve babasına hitaben çektiği, "Zeynep'i ona bırakmayacağım, kızımı da alıp gidiyorum. Hakkınız helal edin" dediği video ortaya çıktı. 

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz'ın oğlu iş insanı Cüneyt Yılmaz, 22 Nisan'da 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı boğarak öldürdü. 6 sayfalık bir mektup yazan Yılmaz, ardından intihar etti. 

Süperhabertv'den Mevlüt Yüksel'in haberine göre; Cüneyt Yılmaz'ın kızını boğarak öldürmeden ve intihar etmeden önce çektiği son görüntüye ulaşıldı.

Aracıyla eve giderken cep telefonu ile bir video çeken Yılmaz, videoda şu ifadeleri kullandı:

“Anne baba merhaba... Eee yok yani... Ben böyle bi şeyin yaşandığına yüzde bir milyon eminim. Hiçbir şeyim şüphem yok aklımda. Yani kaç seferdir karşıma alıyorum, konuşuyorum, anlat diyorum. Yok... Bir şekilde saklıyor. Ama her şey ortada, zaten göreceksiz her şeyi ortaya dökülecek göreceksiniz. Artık diyorum yani böyle şeyim yok... Ne artık ona karşı ne inancım var, ne bir şeyim var. Hiç bir şeyim yok.

"Bu artık bu zıvanadan çıkmış. Hani bir şeyi bitirdiğini falan da şey değilim, yani böyle bir şey falan yapmıyor. Konu hala devam ediyor. Bilmiyorum yani ben bununla... Ha bu yürümeyecek...Tamam ama şey de istemiyorum artık... Yani bunları kafamda düşünmek taşınmak, böyle tartmak da istemiyorum. Çünkü gerçekten artık çok yoruldum. He Zeynep’i bırakmayacağım ona. Zeynep’i ona bırakmayacağım. O haketmiyor, onu haketmiyor.... Bırakın o artık kendi vicdan azabı ile yaşasın. O vicdan azabı zaten ona yeter. Tamam mı... Yani onun ölümü onun için bir kurtuluş. Ha onu yaşatmayacağım ona... Onu ona yaşatmayacağım. Ben kızımı da alıp gidiyorum. Haklarınızı bana helal edin. Benden yana hakkım geçtiyse size, katbekat helal olsun. Baba hakkını sen çok helal et. Çünkü ilgilenemedim son zamanlarda seninle... Yani kafam inanılmaz dolu... Hiç bir şey yapasım yok. Yani böyle hiç bir şeyim..."

En Çok Okunan Haberler