Abone Ol

Kıvanç Tatlıtuğ'un seks kaseti patlayacak iddiası!

Erkan Özerman’ın elinde ‘dosya ve kaset’ bulunduğu, bunun ‘zamanı gelince’ magazin dünyasını sarsacağı iddia edildi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un seks kaseti patlayacak iddiası!

‘Tatlıtuğ’un kaset skandalı patlayacak’

Kıvanç Tatlıtuğ’un eski menajeri Erkan Özerman’ın elinde ünlü oyuncu ile ilgili çok önemli dosya ve kasetlerin bulunduğu öne sürüldü. Günaydın yazarı Sinan Özedincik, Sabah gazetesinin internet sitesinde “Çok yakında Kıvanç Tatlıtuğ’un kaset skandalı patlayacak” başlığıyla verilen röportajında şunları söyledi:

- Sizce Erkan Özerman Tatlıtuğ’dan ne istiyor? Herkes bir konuyu atlıyor, Erkan Özerman bunları neden Kenan İmirzalioğlu’na, Tolgahan Sayışman’a, Mehmet Akif alakurt’a, Çağatay Ulusoy’a, Berk Oktay’a yapmıyor? Demek ki Kıvanç Tatlıtuğ gerçekten adamın canını yakmış. Demek yanlış giden bir şeyler olmuş.

- Şimdi şunu duyar gibiyim, “İyi de Kıvanç bunların hepsinden daha popüler veya daha çok para kazanıyor”. Yanlış! Hemen öyle atlamamak gerek. Bir Kenan İmirzalıoğlu faktörü var ki, Kıvanç’tan daha önce meşhur oldu, çok daha fazla projede yer aldı. Kimsenin parasının hesabını tutmuyoruz, bu yüzden Kenan mı daha zengin, Kıvanç mı bu hiç bilinmez. Şöyle bir gerçek var, Kenan, Erkan Özerman bugün ne isterse yapıyor, nereye çağırırsa geliyor, asla kendisini kırmıyor.

- Ben yıllardır bu işi yapıyorum, Özerman’ın bu kadar kafayı taktığı başka bir konu görmedim. Bence zamanla daha başka şeyler de ortaya çıkacak. Kıvanç’ın avukatı çok talihsiz laflar etti. Özerman şimdilik susuyor, zamanı gelince (Bana dosyaları ve bantları gösterdi) magazin dünyasının sarsılacağı belgeler her an çıkabilir!

“BUZDAĞININ ALTI VAR!”

Şok iddiayı gündeme getiren magazin yazarı Sinan Özedincik “Erkan Özerman şu ana kadar buzdağının üstünü anlattı ve gösterdi. Mahkemeyi bekliyor” diyerek büyük bir skandalın patlayacağını iddia etti