MedyaFaresi MedyaFaresi

Kimse Bilmez 9. bölüm fragmanında Ali kardeşini bulabilecek mi?

Kimse Bilmez 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Keremcem, Engin Hepileri ve Özgü Kaya'nın yer aldığı dizide Ali, cesedin kardeşine ait olmadığını anlar. Öte yandan Vedat, Pilot'u kimin kaçırdığını araştırmaktadır.

Eklenme: 01 Ağustos 2019 01:01 - Güncelleme: 01 Ağustos 2019 01:07

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Uygar, Vedat’ı Ali’ye yönlendirir. Vedat, Ali ve Kurtbey’i yan yana görünce Pilot’un kaçırılmasından Ali’yi sorumlu tutar. Pilot’u geri alabilmek için Sevda’yı kaçırır. Ali, Sevda’yı kurtarmak için Pilot’u geri vermek zorundadır, ancak Pilot’u alıkoyan Ali değildir.

Sevda’nın Uygar’ın ajansında çalışması, Sevda ve Ali ilişkisini derinden etkiler. Sevda, bir yandan babasının sırrı yüzünden Ali’den uzak durmak isterken, içinde taşıdığı aşk duygusu onu Ali’ye iter. Kurtbey ise, Pilot’un Ali’ye hamle yapmasını engellemek için dehşet verici bir plan yapar.

Ali’nin mahallede bulduğu cüzdansa her şeyi değiştirecektir. Ali yıllar sonra kardeşine ilk kez bu kadar yaklaşmıştır. Öte yandan Sevda hiç beklemediği yerden gelen bir tehlikeyle karşılaşır ve ölümle burun buruna gelir. Ali, kardeşine kavuşabilecek mi? Sevda ve Ali aralarındaki engelleri aşabilecek mi?

İŞTE O FRAGMAN