Abone Ol

Kılıçdaroğlu’nun o hareketi Muharrem İnce’yi çileden çıkardı

Ahmet Hakan, Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın üç gün önceki yazısını okuyan Muharrem İnce’nin çileden çıktığını iddia etti. İnce:"Genel Başkan iftiraya uğrayana değil de iftiraya kaynaklık eden kişiye ‘üzülme’ diye haber gönderiyor"

Kılıçdaroğlu’nun o hareketi İnce’yi çileden çıkardı

Eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin, Saray’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gizli bir görüşme gerçekleştirdiğini iddia eden ve özür dileyen Rahmi Turan üç gün önce kaleme aldığı yazıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir gazeteci ile haber gönderdiğini ve “Rahmi Bey üzülmesin” dediğini aktardı.

Hakan bu ifadeleri okuyan Muharrem İnce’nin çileden çıktığını dile getirdi.

Hakan yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Konuyla ilgili olarak şunları söyledi Muharrem İnce:

‘İftiraya uğrayan benim, iftiraya uğramama neden olan kişi Rahmi Turan. Genel Başkan iftiraya uğrayana değil de iftiraya kaynaklık eden kişiye ‘üzülme’ diye haber gönderiyor. İşte asıl buna üzüldüm. Hem de çok üzüldüm.

Genel Başkan bana ‘Biz Muharrem Bey’i biliriz. Onun Saray kapısına gideceğine ihtimal bile vermeyiz. Söyleyin ona üzülmesin’ diye haber göndermiyor. Ama Rahmi Turan’a üzülmesin diye haber yolluyor. Ben buna üzülmeyeyim de ne yapayım?”

Yazının devamını okumak için tıklayın