MedyaFaresi MedyaFaresi

Keanu Reeves rüzgarı Matrix 4 ve John Wick 4 aynı gün vizyona giriyor

Warner Bros. başrollerinde Keanu Reeves’in oynadığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin aynı gün, yani 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı. Warner Bros.'un açıklamasını gören hayran kitlesi ise o günü "Keanu Reeves Günü" ilan etti.

Eklenme: 12 Aralık 2019 20:19 - Güncelleme: 12 Aralık 2019 20:33

Warner Bros. merakla beklenen aksiyon serilerinin devam halkaları olan Matrix 4 ve John Wick 4’ün vizyon tarihlerini açıkladı. Başrollerinde Keanu Reeves’in yer aldığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu.

Lana Wachowski’nin hem yönetmenliğini hem de senaryosunu üstlendiği, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisinin yeniden Neo ve Trinity olarak seyirci karşısına çıkacağı Matrix 4’te Aquaman'in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II, How I Met Your Mother dizisinin yıldızı Neil Patrick Harris ve Netflix’in sevilen dizisi Minhunter oyuncusu Jonathan Groff da rol alıyor.

Konusu hakkında detaylı bilgi verilmeyen The Matrix 4'te Neo’nun gençliğine odaklanılacağı tahmin ediliyor.

Video oyunları ile ilgili inceleme ve haber yapan internet sitesi IGN’in Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ise hayranları gülümsetti. Neo ve John Wick karakterlerini yanyana koyarak, takipçilerine, “Box office’te Matrix 4 mü, John Wick 4 mü kazanacak?” sorusunu sordu. Cevap ise tabii ki “Keanu Reeves”.