MedyaFaresi MedyaFaresi

Kazadan geriye tek annem kaldı... Emrah Serbes'e büyük tepki

Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbes’in çarptığı araçta ağır yaralanan Nilgün Özçelik’in oğlu Ahmet Mert, Emrah Serbes'e tepki gösterdi.

Eklenme: 01 Ekim 2017 09:00 - Güncelleme: 01 Ekim 2017 09:04

Behzat Ç.’nin yazarı Emrah Serbes’in çarptığı araçta ağır yaralanan Nilgün Özçelik’in oğlu Ahmet Mert: Kazadan geriye sadece annem kaldı. Babamın tek emaneti o. Suçlular en ağır cezaya çarptırılsın.

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes'in çarptığı otomobilde babası Ayhan Özçelik ile kız kardeşi Zeynep Özçelik'i kaybeden 23 yaşındaki Ahmet Mert Özçelik, konuştu.

İstanbul'da bir emlak şirketinde çalışan 23 yaşındaki Ahmet Mert Özçelik, kazayı duyar duymaz apar topar İzmir'e gitti. Talihsiz genç, babası ve kız kardeşini memleketleri Manisa'nın Soma ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verdi.

Sabah'ın haberine göre Ahmet Mert Özçelik, acısını dahi tam yaşayamadan İzmir'e, hastanede yaşam savaşı veren annesinin yanına geldi.

Ahmet Mert Özçelik, 9 gündür yoğun bakımda tedavi gören annesi Nilgün Özçelik'in başından bir an olsun ayrılmıyor.

Özçelik sürekli dua ettiğini belirterek şunları söyledi: "O kazadan geriye bir tek annem kaldı. Babamın bana bu hayattaki tek emaneti annem. Ben de ona sahip çıkmak istiyorum. Hastanede annem için dua ediyorum. Acım çok büyük. Kazaya neden olanlar en ağır cezaya çarptırılsın.

Avukatlarımız ve ben olayın takipçisiyiz. Herkesin annem için dua etmesini istiyorum."