MedyaFaresi MedyaFaresi

Kayıp'ta Leyla oğluna kavuşuyor!

MEDYAFARESİ VİDEO- Anne-oğul şimdi çok daha büyük bir tehlikenin içindeler. Bekir, Leyla için ölüm emri veriyor!

Eklenme: 25 Kasım 2013 16:46 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 00:22

Kayıp 10. bölüm- VİDEO

Leyla’nın oğluna kavuştuğu o sahne- FOTO GALERİ

Kanal D’nin başrollerini; Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner,   İlker Kaleli, Dolunay Soysert  ve Kürşat Alnıaçık’ın paylaştıkları, beğeniyle izlenen dizisi “Kayıp”ın bu akşam (25 Kasım Pazartesi) ekrana gelecek bölümüne; Leyla (Dolunay Soysert), Kerem’i (Erhan Can Kartal) buluyor ama bu kez de, anne - oğul Falko’nun eline düşüyor.

Şarman Ailesi ve Mehmet’in ise bu gelişmeden haberleri yoktur. Leyla’nın kaybolduğu anlaşılınca yer yerinden oynar. Polisler ve Mehmet her yerde Leyla’yı aramaya başlarlar. Bekir ise, yerlerini nasıl bulduklarını anlayamadıkları Leyla’dan kurtulmak için Falko’yu onu öldürmeye ikna etmeye çalışır.

Tehlikeyi sezen Leyla, Kerem ile kaçma planları yapar. Fırsatını bulduğu ilk anda da planı uygulamaya koyar. Polisler ve Mehmet de onların tutulduğu eve çok yaklaşmışlardır.

Sonunda Kerem kurtulacak mı? Leyla kaçmayı başaracak mı? Polisler ve Mehmet zamanında yetişecek mi ve Falko’yu bekleyen kötü sürpriz ne? Tüm bu soruların cevabı “Kayıp”ın bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek heyecan dolu yeni bölümünde yanıt bulacak.