MedyaFaresi MedyaFaresi

Kayıp dizisinden ilk kareler!

Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek yeni ve iddialı dizisi \"Kayıp\"ın çekimleri büyük bir özenle ve hummalı bir şekilde devam ediyor.

Eklenme: 08 Ağustos 2013 11:03 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 15:20

İŞTE KAYIP DİZİSİNDEN İLK KARELER! FOTO GALERİ


Güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici bir hikaye, soluk soluğa bir macera.
Yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği "Kayıp"ın yönetmenliğini, üç yıl boyunca izlenme rekorları kıran "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin de yönetmenliğini yapan Zeynep Günay Tan yapıyor.Çekimlerine, geçtiğimiz günlerde İstanbul Kemerburgaz'da başlanan dizi, çok varlıklı Şarman Ailesi'nin başına gelen büyük bir feleket etrafında gelişiyor.                                                                                                               
Başrollerinde; Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alınaçık, Menderes Samancılar, Fahri Şaşmaz, Ferit Kaya, Erhan Can Kartal, Eşref Seyitoğlu,Yıldıray Şahinler ,Berk Erçer, Zeynep Kankonde, Zeynep Altıner, Banu Fotocan, Nalan Yavuz ve Gizem Akman'ın yer aldığı dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra sürükleyici hikayesi ile de dikkatleri çekiyor.
Kanal D'nin, yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından olan "Kayıp"ın konusu ise şöyle;

Kemal ve eşi Leyla'nın, çocukları Kerem ve Yasemin'le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur. Şarman Holding'in veliahtı, Leyla Şarman Özdemir ve Kemal Özdemir'in biricik oğulları Kerem, annesi ve babasının evde olmadığı bir gece, iki polis tarafından götürülür ve daha sonra kendisinden haber alınamaz.
Ailenin biricik oğullarını bulmak için verdikleri amansız mücadele, aile içerisindeki ilişkilerin sarsılmasına ve herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına da neden olur.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle;
Yapım             : D Yapım                                                                                           Yapımcı            : E. Ayşe Durmaz                                                                              Uygulayıcı Yapımcı    : Ayşıl Tay                                                                                Yönetmen            : Zeynep Günay Tan                                                                           Senaryo             : Elif Usman                                                                                        Sanat Yönetmeni    : Murat Güney                                                                                Görüntü Yönetmeni     : Sedat Yücel                                                                                Müzik      : Gökhan Kırdar                                                                                        Oyuncular  : Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Falko: Faik Şaşmaz),  Kaan Taşaner (Kemal Özdemir),Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kürşat Alınaçık (Murat Şarman),Menderes Samancılar (Hasan Deliorman),Fahri Şaşmaz (Yunus Emre Terzioğlu),Ferit Kaya (Bekir Çimen), Erhan Can Kartal (Kerem Özdemir), Eşref Seyitoğlu (Bilal Toklu), Yıldıray Şahinler (Metin Sönmez),Berk Erçer (Mahir Eray), Zeynep Kankonde (Elmas Toklu), Zeynep Altıner (Yasemin Özdemir), Banu Fotocan (Gülriz Kurtuluş),Nalan Yavuz (Cemile Kantarcı),Gizem Akman (İnci kantarcı).

DİZİ SETİNDE VURULAN METE HOROZOĞLU\'NDAN İLK AÇIKLAMA! VİDEO

İŞTE ASLI ENVER VE BİRKAN SOKULLU'NUN DÜĞÜNÜNDEN FOTOĞRAFLAR! FOTO GALERİ

Aslı Enver bikinili!.. FOTO GALERİ