MedyaFaresi MedyaFaresi

Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar itirafı: Esmer kadınlardan hoşlanıyordum

Radyocu Adem Metan, Radyo Viva’da ağırladığı iş ve spor dünyasının ünlü ismi Kaya Çilingiroğlu ile dikkat çeken bir röportaja imza attı.

Eklenme: 20 Eylül 2017 22:15 - Güncelleme: 20 Eylül 2017 22:19

Kızı Zehra’nın annesi boşandığı eşi Hülya Avşar ile ilgili soruları açık yüreklilikle cevaplayan Çilingiroğlu, kendisiyle 2 gün bir araya geldiklerinde iyi anlaştıklarını ancak 3’üncü gün kovulmamak için kaçtığını söyledi.

Avşar ile ilk başlarda hiç ilgilenmediğini de belirten Çilingiroğlu, “O dönemler Türkiye Hülya Avşar diye yıkılıyordu. Aslında beğendiğim bir kadın değildi. O zamanlar esmer hanımlardan hoşlanıyordum.

Bir gün ofisteyken Hülya Avşar’ı dinleyeyim dedim. Sahnenin kenarında oturdum. Görünce, ‘bu bir ikon’ dedim. Bugüne kadar nasıl fark etmemişim? diye içimden geçirdim. İlk zaman telefonla konuştuğumuzda onu reddetmiştim.

Beni kaldığı Çırağan Sarayı’nda çay içmeye davet etti.  Ancak, ‘gelemem’ demiştim. ‘Bu ne diyor, diyerek şaşırmıştı. Daha sonra tanıştık ve evlendik. Çocuğumuz Zehra oldu. 20 yaşına girecek. İnşallah iç mimari okuyacak. Baskı yapmıyorum. İstiyorum ki, çocuk mutlu olsun” diye konuştu.