MedyaFaresi MedyaFaresi

Kariyerim estetik yaptırmadığım için tehlikede

Aktris Julia Roberts, Hollywood kadınlarının üzerinde estetik yaptırmaları için büyük bir baskı olduğunu söyledi. Roberts, baskılara direnerek yüzüne estetik yaptırtmadığını ama böyle yaptığı için de kariyerini tehlikeye attığını...

Eklenme: 28 Ekim 2014 01:48 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 01:40

46 yaşındaki Oscar'lı aktris, Lancome kozmetik firmasının yeni yüzü olarak You Magazine adlı dergiye bir röportaj verdi.

Roberts, "Hollywood standartlarına göre sanırım yüzüme estetik yaptırtmadığım için büyük bir risk aldım. Ama, Lancome'a 'ben yaşlanmakta olan bir model olmak istiyorum' dedim. Bu sayede beni en az bir beş yıl daha, 50 yaşıma kadar tutmak zorundalar" dedi.

Roberts'ın estetik yaptırmakla ilgili sözleri, 45 yaşındaki Renee Zellweger'in estetik sonrası yeni görünüşünün medyada yarattığı sansasyonun hemen ardından geldi.

Roberts, orta yaşlarda kendisiyle daha barışık hale geldiğini, daha bilinçli bir şekilde yoga çalışıp hayatındaki darmadağınıklıktan kurtulduğunu söyledi.

Roberts, "Bu bir şeyi sıkı bir şekilde tutmamakla, biriktirmemekle, dolabınızı temizlemekle, eski aklınızın tozunu almakla ve sizi ruhen ve duygusal olarak bunaltan şeyleri geride bırakmakla ilgili bir şey. Artık yaşamımda bir hafiflik var, her işi ciddiye almamanın getirdiği havadar bir kalite. Mutluluk budur" dedi.

CNN TÜRK - METİN GÜNEŞ

RENEE ZELLWEGER TANINMAYACAK HALDE