MedyaFaresi MedyaFaresi

Kardashianlar aile terapisine başladı

Bruce Jenner'ın cinsiyet değiştireceğini anlattığı röportajından sonra bir açıklama da Kim Kardashian'dan geldi: Bu duruma alışabilmek için aile terapisine gidiyoruz.

Eklenme: 26 Nisan 2015 17:51 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 23:36

Kim Kardashian’ın üvey babası ve eski ABD’ye olimpiyatlarda madalya kazandıran eski atlet Bruce Jenner’ın kadın olacağı haberi, bir süredir magazin basınını meşgul ediyor. Bu yılın en büyük magazin olaylarından birisi olan bu habere, Kardashian ailesi üyelerinin nasıl tepki verdiği de merak konusu.

Zaman zaman haberlerde bazı Kardashian aile üyelerinin Jenner’ın değişimini onaylamadığı şeklinde haberler çıksa da, Kim Kardashian bunları yalanlıyor.

ABD’de pazartesi sabahı yayınlanacak bir televizyon programına konuşan Ermeni asıllı Tv yıldızı Kardashian, “Bazen medyada bazılarımızın üvey babamıza karşı çıktığı gibi haberler çıkıyor. Bu haberler doğru değil" diye konuştu. Öte yandan Kardashian, bu fikre alışmanın biraz süre aldığını da itiraf ediyor.

Kardashian yaptığı açıklamada “Bu fikre alışmak biraz zaman aldı, bazılarımız hala alışmaya çalışıyoruz. Bunun için de aile terapisine gidiyoruz” diye konuştu.

Ne yaparsa yapsın Bruce Jenner’a destek olacaklarını söyleyen Kardashian “Bizler birbirimize çok yakınız. Her ne olursa olsun, üvey babamızı destekliyoruz” diye konuştu.

“DÜNYADAKİ HERHANGİ BİRİ OLABİLSEM BABAM OLURDUM”

65 yaşındaki Bruce Jenner ve 59 yaşındaki Kris Jenner’ın kızlarından Kylie Jenner, dün gece Instagram’da yaptığı bir paylaşımla babasına tekrar destek mesajı verdi.

5. sınıfta yaptığı bir ödevin görüntüsünü paylaşan Jenner’ın yaptığı paylaşımda “Eğer dünyadaki herhangi birisi olabilseydim, babam olmak isterdim” yazmış. Fotoğrafın altında bir de not paylaşan Jenner, “Bunu 5. sınıfta yazmıştım. Hiçbir şey değişmedi” dedi.

Çiftin diğer kızı olan Kylie Jenner da 24 Nisan’da babasının eski bir fotoğrafını paylaşarak desteğini göstermişti.

“BABAMLA DAHA FAZLA GURUR DUYAMAZDIM”

Kris Jenner ile Robert Kardashian’ın çocuklarından Kourtney ve Khloe Kardashian da, programın yayınlandığı gece Twitter’da destek mesajları yayınlamıştı.

Kourtney Kardashian bir Tweet’inde “Bir kız evlat olarak daha fazla gurur duyamazdım. Cesaretle hareket edelim ve dünyayı değiştirelim. Bruce’un yanında olmaktan ve ona destek vermekten onur duyuyorum” demişti.

Khloé Kardashian ise programdan sonra paylaştığı Twitter mesajında “Seninle gurur duyuyorum Bruzer! Babalar gerçekten de kahramanlar” diye yazmıştı.

3 KEZ EVLENDİ, İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİ

Kardashian kardeşlerin üvey babası eski olimpik atlet Bruce Jenner geçen yıl cinsiyet değiştireceğini açıklayarak gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Diana Sawyer'a verdiği ve dün gece ABC kanalında yayınlanan röportajında da kendisini bu noktaya taşıyan tüm ayrıntıları dile getirdi.

Bruce Jenner, Cuma akşamı ABD’de yayınlanan bir röportajda bu konuda ilk kez konuşarak gözyaşları içinde “Ben benim. Ben bir insanım. Bu benim gerçek kişiliğim. Kimsenin vücudunda sıkışıp kalmış değilim. Ancak beynim erkekten çok bir kadın gibi çalışıyor. Tüm niyetlerim ve amaçlarımla bir kadınım” dedi.

65 yaşındaki Bruce Jenner, röportajda "ben kadınım" diyerek çocukluğundan beri kendisini "kadın" hissettiğini dile getirdi. Jenner "Bruce bir yalanı yaşıyor. O bir yalan değil. Bunu daha fazla yapamayacağım" dedi.

Bugüne kadar üç kez evlenen Bruce Jenner tüm eski eşlerinin yaşadığı bu cinsiyet çatışmasını bildiğini de söyledi. Jenner, bu içsel çatışma yüzünden bir kez intiharın eşiğine geldiğini de itiraf etti.