MedyaFaresi MedyaFaresi

Kardashian'ın kadın olan babası konuştu

ABD'nin en ünlü TV kişiliklerinden biri cinsiyet değiştirme kararı ile ilgili tüm gerçekleri ilk kez bütün çıplaklığıyla anlattı. Hem de milyonlarca kişinin izlediği bir röportajda ve gözyaşları içinde.

Eklenme: 25 Nisan 2015 11:46 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 22:26

Kardashian kardeşlerin üvey babası eski olimpik atlet Bruce Jenner geçen yıl cinsiyet değiştireceğini açıklayarak gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Diana Sawyer'a verdiği ve dün gece ABC kanalında yayınlanan röportajında da kendisini bu noktaya taşıyan tüm ayrıntıları dile getirdi. 
65 yaşındaki Bruce Jenner, röportajda "ben kadınım" diyerek çocukluğundan beri kendisini "kadın" hissettiğini dile getirdi.Jenner "Bruce bir yalanı yaşıyor. O bir yalan değil. Bunu daha fazla yapamayacağım" dedi.
Bugüne kadar üç kez evlenen Bruce Jenner tüm eski eşlerinin yaşadığı bu cinsiyet çatışmasını bildiğini de söyledi. Jenner, bu içsel çatışma yüzünden bir kez intiharın eşiğine geldiğini de itiraf etti.
Bruce Jenner, 1980'li yıllarda kadına dönüşmek için hormon ilaçları kullanmaya başladığını da dile getirdi.
Bu ilaçlar nedeniyle göğüslerinin büyümeye başladığını söyleyen Jenner daha sonra değişim sürecinden korkup ilaç almayı bıraktığını anlattı.
Bruce Jenner, en büyük çocuklarının cinsiyet değişimi sürecinde kendisine çok destek olduğunu söyledi. Anlattığına göre en büyük destekçisi Kim Kardashian. Ancak Khloe Kandashian'ın bu süreci kolay aşamadığını ve zor zamanlar geçirdiğini de sözlerine ekledi Jenner.
Bruce Jenner, bunun erkek olarak verdiği son röportaj olduğunu da söyledi. Ancak kadın olduğunda kullanacağı ismi ısrarla açıklamadı.

Kardashian'ın babası resmen kadın oldu

Kırmızı halıda bir anda yere kapaklandı

Kendal Jenner ablasına meydan okudu

Takipçileri çok ama beğeni yok!