MedyaFaresi MedyaFaresi

Kanuni, Başbakan'ın ağır sözlerine ne yanıt verdi?

MEDYAFARESİ VİDEO- Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran oyuncu Halit Ergenç, tartışmaların ardından ilk kez konuştu!

Eklenme: 28 Kasım 2012 17:27 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 01:54

İŞTE HALİT ERGENÇ’İN SÖZLERİ.. VİDEO

Trump Towers’ta kameraların karşısına çıkan Halit Ergenç habercilerin ilgi odağı oldu..  Ancak Başbakan ile ilgili sorulara yanıt vermekten kaçındı..

ERDOĞAN’DAN MUHTEŞEM YÜZYIL’A AĞIR SÖZLER.. VİDEO

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran oyuncu Halit Ergenç, “Bunları konuşmanın yeri ve zamanı değil. Bizim amacımız çok farklı” dedi.

Etkinliğe, dizide “Mahidevran Sultan” karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu ile birlikte katılan Ergenç, diziyle ilgili eleştirilere yanıt vermeden içeri girdi.

"Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle ilgili eleştirileri nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tepkili olduğu belirtilen dizinin eski oyuncusu Nebahat Çehre, “Başbakan’a tepkili olmam diye bir şey yok. Acaba gündem değişikliği mi yapmak istiyorlar diye onu söyledim” dedi. Diziden sonra tarihi kitaplara olan ilginin arttığını belirten Çehre, “Çok güzel bir başarı bence” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın Trump Towers’taki 20. yıl kutlamalarına katıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nebahat Çehre, geçtiğimiz sezon “Valide Sultan” karakterini canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ilgili Başbakan Erdoğan’ın yaptığı eleştirilere değindi. Eleştirileri nedeniyle Erdoğan’a tepki gösterdiği konuşulan Çehre, “Başbakan’a tepkili olmam diye bir şey yok” dedi. 3. yılına girmiş, çok sevilen ve dışarıya açılmış bir diziyle ilgili Erdoğan’ın yaptığı çıkışa şaşırdığını anlatan Çehre, “Acaba gündem değişikliği mi yapmak istiyorlar diye onu söyledim” diye konuştu.

Bir basın mensubunun “Sansüre nasıl bakıyorsunuz?” sorusu üzerine ise Çehre, “Sanata sansür olur mu? Dünyada var mı öyle bir şey. Sanata sansür koyarlarsa ne bekleriz sonra, ne olabilir” dedi.

Çehre, Muhteşem Yüzyıl dizisi başladığından beri benzer eleştirilerin yapıldığını ifade ederek, “Ama zaten her hafta alıntı gibi. Bir masal anlatılıyor neticede. O zaman reyting kaygısı vardır, onlar daha masalımsı alınmıştır. Birebir anlatılan bir hikaye değildir. Bir emektir ve büyük bir tanıtım yaptı dünyaya. Çocuklar tarihi çok merak etti, çok kitaplar basıldı. Bunlar büyükler için de geçerli. Yani bu diziden sonra tarihi kitaplara çok ilgi duyuldu. Çok güzel bir başarı bence. Başarı halkın bize verdiği güven ve dayanışmadır” şeklinde konuştu.

“Herkes her şeyi söyleyebilir” diyen Çehre, eleştirilen dizinin artık üçüncü yılına girdiğini söyledi. Çehre, “Yeni bir proje var mı?” sorusu üzerine de, “Ocakta görüşmek üzere” dedi.

İHA

VALİDE SULTAN’DAN SABA’YA İTİRAFLAR.. VİDEO

VALİDE SULTAN YİNE TRANSPARAN.. FOTO GALERİ

VALİDE SULTAN’DAN BİKİNİ ŞOV.. FOTO GALERİ

VALİDE SULTAN’DAN TRANSPARAN ŞOV.. FOTO GALERİ

İŞTE MUHTEREM TÜRKİYE.. SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN AFİŞ

İŞLER GÜÇLER’DEN MEHTER TAKIMLI SÜRPRİZ.. VİDEO

ŞEHZADE MEHMET’İN HALVET SAHNESİ.. VİDEO

FİRUZE VE SULTAN SÜLEYMAN’IN HALVET SAHNESİ.. VİDEO

SENDER’DEN MUHTEŞEM KINAMA

SÖZCÜ’DEN ERDOĞAN’I KIZDIRACAK 3 MUHTEŞEM MANŞET

BAŞBAKAN KANUNİ’NİN DEDESİNİN ADINI BİLİYOR MU?