MedyaFaresi MedyaFaresi

KANAL D'nin yepyeni dizisi Ver Elini Aşk başlıyor!

Yeni dizisi Ver Elini Aşk ile değişik bir projeye imza atan Kanal D dizileriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Yakın zamanda ekranlara gelecek olan Ver Elini Aşk dizisinin ise ilk fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 14 Ağustos 2017 16:03 - Güncelleme: 14 Ağustos 2017 16:11

Ver Elini Aşk Fragmanı yayında! Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür, Asuman Dabak'ın olduğu ve Kaan (Ali İl) ile Ayperi (Sevda Erginci) arasında gelişecek aşka, komik olaylara şahit olacağımız dizi "Ver Elini Aşk" yakında Kanal D'de başlıyor!

Eğlenceli bir aşkın konu edildiği "Ver Elini Aşk" dizisi yakında Kanal D'de!

VER ELİNİ AŞK İLK BÖLÜM ÖZETİ

Evin sahibi Kaan ile minik kızı Su'yun hayatına dahil olan Ayperi'nin tatlı hikayesinin anlatıldığı dizide eğlenceli anlar bizleri bekliyor olacak. 

Kaan ile Su bebeğin aralarına kimse şu zamana kadar girememiştir. Ta ki Ayperi dadı gelene kadar! Ayperi, despot bir iyilik perisidir. Aynı zamanda Antep'li bir köylü kızı. Haliyle Kaan ile dünyaları ayrı, hatta Su bebekle bile. Su bebek konusunda anlaşamayan Kaan ile Ayperi arasında geçen diyaloglar ise izlemeye değer. Kaan kızının futbol aşığı olduğunu söylüyor ama Ayperi dadı ise ona yün öğretiyor. Kaan kızına pizza yedirmek istiyor, Ayperi pizzaya kızıp minik bebeğe çiğköfte yedirmeye çalışıyor.

Komik ve eğlenceli anlara sahip olan Ver Elini Aşk'ın ise hangi gün ve saatte yayınlanacağı ise henüz netleşmedi.

ALİ İL (KAAN)

SEVDA ERGİNCİ (AYPERİ)

ASUMAN DABAK

KÖKSAL ENGÜR

Etiketler : kanal d, ver elini aşk