MedyaFaresi MedyaFaresi

Kameralı erotik sohbetler yapmak için maaşının yarısını harcıyor

Medyafaresi.com Dış haberler: 5 senedir Missy adlı bir kadınla para karşılığında kameralı erotik sohbetler yapan Nathan adlı süpermarket çalışanı maaşının yarısını Missy'e ödüyor.

Eklenme: 09 Eylül 2019 16:41 - Güncelleme: 09 Eylül 2019 16:58

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler: 

Nathan adlı süpermarket çalışanı Missy adlı kadın ile kameralı erotik sohbetler yapmak için senede 45.000 lira ödediğini itiraf etti.

Süpermarkette çalışan Nathan senede 94.000 lira kazanıyor ve neredeyse maaşının yarısını Missy ile kameralı sohbet yapmak için harcıyor.

5 yıldır kameralı erotik sohbetler yapan ve hamile olan 23 yaşındaki Missy, Nathan'ın en iyi müşterilerinden biri olduğunu belirtti.

Nathan Missy'nin onun için soyunmasını sevdiğini, fakat Missy'nin kişiliği ve arkadaşlığından, vucüdundan daha çok ilgilendiğini söyledi. Nathan "Ben Missy'nin kişiliğini ve hoş sohbetini seviyorum" dedi.

Nathan Missy'i anlatırken şu cümleleri kullandı:

"Başka kadınlarla kameralı sohbet yapmıyorum sadece Missy ile konuşuyorum.Missy ile güçlü bir arkadaşlığımız var. Maaşımın yarısını Missy ile konuşmak için harcıyorum ve Missy'nin sohbeti için kesinlikle harcadığım paraya değer."

"Missy'nin harika bi vücudu var, ama bu onunla konuşmamın sebebi değil. Missy'nin sohbetini çok seviyorum."

"Ailem Missy ile olan arkadaşlığımı biliyor ve saygı duyuyorlar. Missy için uzak mesafeli kız arkadaşım diyebilirim."

Etiketler : Kameralı sohbet