MedyaFaresi MedyaFaresi

Erikli ve FOX International Channels işbirliği

“Kalpten Bir Teşekkür” sloganıyla Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen suyu olan Erikli, FOX International Channels bünyesindeki FOX ve National Geographic Channel ile bir işbirliği yaparak, 1 senelik abonelik hediye ediyor.

Eklenme: 15 Aralık 2015 16:07 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 19:36

FOX’un çok sevilen reyting rekortmeni dizisi Aşk Yeniden ile işbirliği yapan Erikli, diziye senaryo entegrasyonu ile Türkiye’ye ‘Kalpten Bir Teşekkür’ ediyor. Aşk Yeniden senaryosunda geçecek “Kalpten Bir Teşekkür” videosu ise www.kalptenbirtesekkur.net websitesinde yayınlanacak. Yapılan kurgu ile takipçi ve sevenlerine 1 senelik abonelik dağıtan Erikli, bu proje için aynı zamanda National Geographic Channel ile de birliktelik yapıyor.

 

www.kalptenbirtesekkur.net internet sitesinde gerçekleşecek yarışma kurgusunda, twitter ile bağlanan katılımcılar kalpten teşekkür etmek istedikleri arkadaşlarına mesajlarını yazıyor. En yaratıcı mesajın sahibi ve mesajı yazdığı kişi ise Erikli’den 1 senelik abonelik kazanıyor.

 

Erikli bu projeyle beraber Nat Geo’nun da her hafta düzenlenen “Sarı Çerçeve” yarışmasının kazananına da 1 senelik Erikli aboneliği hediye ediyor. Detaylarına Nat Geo, Nat Geo People ve Nat Geo Wild ekranlarında yapılacak duyurulardan da ulaşabilen katılımcılar, haftanın görevini en yaratıcı şekilde sonlandırarak ödül kazanmaya çalışacaklar.