MedyaFaresi MedyaFaresi

Kalk Gidelim'de büyük heyecan! 57. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen dizisi Kalk Gidelim'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 06 Şubat 2019 22:08 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 22:13

Kalk Gidelim cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm öncesi 2. fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni fragmanda; Ercan'ın Nurcan'ın kardeşi olduğu ortaya çıkmaması için planlar yapılır. Ercan ve Meryem nikah masasına otururken, eş zamanda kızlarda evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Kalk Gidelim yeni fragmanı ile heyecan dorukta!

Kalk gidelim dizisinin yeni fragmanı yine eğlenceli ve heyecan dolu bir bölümün izleyicileri beklediğinin işaretini veriyor. Muhtarlık yarışına giren adaylar arasında ipler geriliyor. Muhtar adaylarının eşleride, bu yarışta rekabeti arttırmak için oldukça gayretli. Yeni fragmanı yayınlanan dizi yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında.

Kalk Gidelim'in yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Ekran başında eğlenceli vakit geçirmek ve günlük hayatın yorgunluğunu atmak isteyenlerin favorisi Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümünde ortalık karışıyor. Muhtar olmak isteyen adaylar arasındaki rekabet artıyor. Yeni bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandıran birçok sahne olacağının habercisi oldu.

Kalk Gidelim Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Köyde büyük bir heyecan yaşanmaktadır. Muhtarlık seçimleri yapılacak ve göreve bir çok kişi talip olacaktır. Başta Seyfettin, ardından Mustafa Ali ve Halil, Hacı babalarından izin alarak aile adına muhtar adayı olmak isterler. Sevda muhtar karısı olmak için Seyfettin’i gaza getirirken, Nurcan da Mustafa Ali’nin aday olabilmesi için Sevda cephesini karıştırması gerektiğini bilir. Damatların ise en büyük problemi kızlarla yüz yüze görüşememektir. Onlar da bu jeste karşılık Ercan’dan yardım isterler. Bu görüşme işine kızlar cephesinde Badegül de plana dahil olur. Hatice’yi atlatıp görüşmek için oldukça gerginlerdir.

Eski günler yad edilir. Seyfettin bir takım planlar peşine düşerken, ailece kurulan sofrada muhabbet koyu, herkes oldukça mutludur. 
Seyfettin, Mustafa Ali ve diğerleri muhtarlık seçimleri için harekete geçiyor. Eşlerinin desteğini alan adaylar, köylerine hizmet aşkıyla yanarken, Canberk'in geri dönmesi dizi severleri oldukça sevindiriyor.

Mustafa Ali ve Nurcan için Meryem'in Ercan'nın ablası olduğunu öğrenmesi ile hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Tabii Ercan içinde... Ercan köyden kaçmaya çalışsada bu o kadar da kolay olmayacaktır. Sadık onu enseleyip Meryem’in önüne atar. Nurcan ile Mustafa Ali farklı bir plan yapmak zorundadır. Artık yakalanmaları ve aile içinde böylesi bir oyunla ifşa olmaları an meselesidir. Nurcan ile Mustafa Ali, kurtuluş yolunu Meryem ile kendi ailesini barıştırmaktan geçtiğini düşünürler. Bunun için değişik atraksiyonlara girdikçe Meryem ve Seyfettin cephesinde farklı karşılık bulurlar. Diğer yandan Seyfettin’in başına beklenmedik bir dert açılır.

Kalk Gidelim dizisine yeni oyuncu

TRT 1’in beğenilen dizisi Kalk Gidelim’de sular durulmuyor. Canberk karakterine hayat veren Onur Seyit Yaran sevilen diziye tekrar dönüş yapıyor. Diziye ara veren Onur Seyit Yaran, sevenleri ile Kalk Gidelim dizisinde yeniden buluşuyor.

Kalk Gidelim oyuncu kadrosu
Ufuk Özkan (Seyfettin Dal), Erkan Sever (Mustafa Ali Dal), Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Kerem Kupacı (Halil Kalkar), Fusun Kostak (Nuriye Dal Kalkar), Yıldız Kültür (Mümine Dal), Beyazıt Gülercan (Hacı Hüseyin Dal), Emin Gürsoy (Muhtar Sefer Zeytin), Nalan Okçuoğlu (Hatice Dal), Kerim Yağcı (Kahya Bodur Sadık), Aslı Omağ (Meryem Kütük), İlayda Aydın (Badegül Kütük) 

Senaryosunu Baykut Badem'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Hatice Memiş'in yaptığı Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında olacak.