MedyaFaresi MedyaFaresi

Kahkaha dolu bir gece için Hoşgeldin Boyacı

İnsanların birbirine ihtiyacı olduğunda sınıf ayrımının nasıl ortadan kalktığını komediyle sarmalanmış bir dille anlatan “Hoşgeldin Boyacı”, Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in muhteşem performansıyla; Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde!

Eklenme: 23 Şubat 2016 14:53 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 07:34

İnsanların birbirine ihtiyacı olduğunda sınıf ayrımının nasıl ortadan kalktığını baştan sona komediyle sarmalanmış bir dille anlatan “Hoşgeldin Boyacı”, Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in muhteşem performansıyla; 29 Şubat 2016, Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde!

Zeynep Özyağcılar’ın kurduğu Tiyatro Martı’nın ikinci oyunu “Hoşgeldin Boyacı”da; yasak ilişki yaşadığı sevgilisi ile tatilinden yeni dönen Marcia (Berna Laçin), tadilat ve boya işleri yarım kalmış evine geldiğinde önce değişen boyacıyla (Erdal Özyağcılar) ardından sevgilisinin karısı (Gözde Çetiner) ile karşılaşır. Her üçünü de sürprizli bir gün beklemektedir...

Donald Churchill  imzası taşıyan “The Decorator” oyunu, Füsun Günersel’in çevirisiyle, “Hoşgeldin Boyacı” adıyla tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Arif Akkaya’nın üstlendiği oyunun dekor tasarımı da yine Arif Akkaya ile Sırrı Topraktepe’nin imzasını taşıyor. Gülmecesi bol oyunun kostüm tasarımı ise Feyza Zeybek’e ait.

dyo’nun katkılarıyla hayata geçirilen ve renklenen “Hoşgeldin Boyacı”, 29 Şubat 2016, Pazartesi akşamı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek. Oyuna ait biletler; Biletix’ten ve Trump Kültür ve Gösteri Merkezi gişesinden temin edilebilir.