MedyaFaresi MedyaFaresi

Kadın diş hekimi Gaspçının dişini fena çekti?

ANTALYA'da diş hekimi Fatma S. bıçak tehdidiyle işyerinde kendisini soymaya çalışan gaspçıyı bakın ne yaptı?

Eklenme: 20 Eylül 2009 12:26 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 05:02

GASPÇI SERT DİŞÇİYE ÇARPTI

ANTALYA'da diş hekimi Fatma S., bıçak tehdidiyle işyerinde kendisini soymaya çalışan gaspçı Adem İ.'yi önce yumrukladı, ardından da peşinden koşarak vatandaşlara yakalattı.

Olay sabah saatlerinde Deniz Mahallesi 148 Sokak'ta bulunan diş hekimi Fatma S.'nin muayenehanesinde meydana geldi. 30 yaşındaki Adem İ., diş dolgusu için bir gün öncesinden doktordan randevu aldı. Sabah saatlerinde muayenehaneye gelen Adem İ.'nin dolgusu yapıldığı sırada içeriye giren ve daha önceden tedavisi yapılan bir kişi, doktor kadına 800 TL verip ayrıldı.

Tedavisi biten Adem İ., bekleme salonuna geçti. Bir süre sonra tedavi odasına giren Adem İ., diş hekiminden para istedi. Fatma S.'nin karşı çıkması üzerine cebindeki bıçağı çıkartan Adem İ., kadına doğrulttu. Bu sırada bıçağı ittirmek isteyen Fatma S.'nin eli kesildi. Fatma S. önce çığlık attı, ardından da gaspçıya yumruk vurdu. Paniğe kapılan Adem İ. kadını ve yanındaki yardımcısı Sultan Ö.'yü ittikten sonra kaçmaya başladı. Diş hekimi Fatma S., yumruk vurarak etkisiz hale getirdiği gaspçıyı kovalamaya başladı. Sokağa çıkan Adem İ. diş hekiminin çığlıkları üzerine gelen vatandaşlar tarafından yakalandı. Adem İ., olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.