MedyaFaresi MedyaFaresi

Kadıköy'de dehşet! ''Yan baktın'' cinayeti: 1 ölü, 2 yaralı!

Kadıköy'de bir müşteriye ait otomobilin içinde oturan 2 bar çalışanı, kendilerine yan baktıkları iddasıyla tartıştıkları 3 kişinin üzerine kurşun yağdırdı.

Eklenme: 31 Ocak 2010 11:04 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 20:38

Gece 03.00 sıralarında eğlence mekanından çıkan Murat Çiçek, Necati Soysal ve Emin Dirikoğlu Bahriye Caddesi üzerinde kaldırıma oturarak alkol almaya devam etti. İçinde 3 kişi bulunan beyaz bir otomobil bu kişilerin yanında durdu. Otomobildeki şahıslarla Çiçek, Soysal ve Dirikoğlu arasında tartışma başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce, otomobildeki kimliği belirlenemeyen şahıslar silahlarını çekerek Çiçek, Soysal ve Dirikoğlu'na ateş açtı.

Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Çiçek olay yerinde hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri olayda yaralanan Soysal'ı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Dirikoğlu'nu ise Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırdı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili görgü tanıklarının ifadelerine başvurup, olay mahallinde incelemelerde bulunduktan sonra failleri aramaya başladı. Polis görgü tanıklarının belirttiği beyaz otomobili bir süre kovaladı ancak failler yakalanamadı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İHA