MedyaFaresi MedyaFaresi

Justin Bieber kölen olacak dedi, 800 TL'sini aldı!

17 yaşındaki bir genç kız, Justin Bieber'i bağlama büyüsü vaadiyle 800 TL dolandırıldığını öne sürdü.

Eklenme: 14 Şubat 2013 16:12 - Güncelleme: 19 Mart 2016 05:44

İstanbul’da bir ‘üfürükçü’, teknik takiple yakalandı. Şikâyetçi olan 17 yaşındaki bir genç kız, ‘Justin Bieber’i bağlama büyüsü’ vaadiyle 800 TL dolandırıldığını öne sürdü.
İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Polisi, Büyükçekmece’de kadınları “Cinlerim var” diyerek kandırdığı ve her seans için 200 lira paralarını aldığı iddiasıyla Süleyman S. isimli bir ‘Cinci Hoca’ yakaladı. Zanlının kadınların kocalarıyla yaşadıkları cinsel sorunları detaylı anlattırarak dinlediği, kuru fındıkların içine şırıngayla cıva yerleştirdikten sonra etkilemek istediği insanların yanında fındığı kırarak içinden akan civayı gösterip, “Cinlerim çıktı” dediği tespit edildi. Sahte hocanın aynı zamanda kadınları “Cinleri musallat ederim” diye korkutarak cinsel taciz ve saldırıda bulunduğu, 17 yaşındaki P.A.’yı da “Justin Bieber’i sana 800 liraya bağlarım” diyerek kandırdığı iddia ediliyor.
Süleyman S.’nin, kendisini ‘Sadık Hoca’ olarak tanıttığı kişilere, ilkokul mezunu olmasına rağmen Lefkoşa’da üniversite bitirdiğini ve 8 dil bildiğini iddia ettiği ortaya çıktı. Yapılan teknik takipteyse zanlının dini bilgilerinin yok denecek kadar az olduğu, ‘Süphaneke duasını’ bile bilmediğinin ortaya çıktığı iddia edildi.
Soruşturmada, Selma B. isimli bir falcının, tanıştığı kadınları, ‘yaşadıkları sorunların büyü ve cinlerden kaynaklı olduğu’na inandırdığı ve sorunların çözümü için ‘Sadık Hoca’ olarak tanınan Süleyman S.’ye yönlendirdiği öne sürüldü. Sahte hocanın da kendisine gelen kadınlara özel hayatlarına ilişkin ayrıntıları anlattırdığı ve elde ettiği bilgileri kullanıp “Size cinleri musallat ederim” diyerek korkuttuğu bu kadınları taciz ettiği iddia ediliyor.
6 kadın şikayetçi oldu
Süleyman S.’nin P.A. isimli 17 yaşındaki bir genç kızı da tuhaf bir iddiayla kandırdığı ortaya çıktı. ‘Hoca’nın, yakında Türkiye ’ye gelecek olan dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’i kendisine âşık etmesi için yardım isteyen genç kızı da “800 liraya sana bağlarım. Muska yazacağım ve Justin senin kulun kölen olacak” diyerek dolandırdığı belirlendi. Bu küçük kızın yanı sıra 5 kadın, zanlı ve beraberindekilerden şikâyetçi oldu.
‘Badeleme’den 182 yıl hapis
Bursa’da ‘cennet vaadi’ ile kandırdığı kişilerle cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen ve savunmasında sarf ettiği sözler nedeniyle ‘badeci hoca’ olarak da anılan Uğur Korunmaz (47) 188 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Bursa 3. Ağır Ceza Mahkemesi ’ndeki yargılaması sırasında, müritlerinin zaman zaman kendisinden cinsel ilişki talep ettiğini söyleyerek, “Bu talebi reddetme gibi bir durumum olamaz. Bir tarikatın mürşidi olarak, müritlerimle kendi istekleriyle ’Badelenme’ adını verdiğimiz oral seks dahi yaptım” diyerek kendini savunmuş ve bu sözleriyle gündem olmuştu. Korunmaz, her biri için ayrı ayrı ceza aldığı cinsel taciz suçlamalarından 182, ‘Tekke ve Zaviyeler Kanunu’na muhalefet’ ile ‘Hayvan ve çocuk pornosu depolamak’ suçundan da 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Suçlamaları kabul etti
Süleyman S.’nin savcılık ifadesinde, falcı Selma B.’nin kendisine yönlendirdiği kadınlardan ‘sorunlarını çözme karşılığında’ 200-250 TL aralığında para aldığını kabul ettiği öğrenildi. ‘Cinsel taciz ve saldırı’, ‘tehdit ve dini duyguları istismar ederek dolandırıcılık’ suçlamalarıyla adliyeye sevk edilen şüpheli serbest bırakıldı.

DHA

JUSTİN BİEBER ESRARLA YAKALANDI.. FOTO GALERİ

İŞTE JUSTİN BİEBER’İN SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI.. VİDEO

İŞTE JUSTİN BİEBER’İN ATEŞLİ ÖPÜŞMESİ.. VİDEO

JUSTİN BİEBER SELENA GOMEZ KUCAK KUCAĞA.. FOTO GALERİ

İŞTE JUSTİN BİEBER’İN KONSER BİLETİ FİYATLARI!

JUSTİN BİEBER HAYRANINI TACİZ ETTİ.. FOTO GALERİ

İŞTE JUSTİN BİEBER’ÎN PAYLAŞTIĞI O FOTOĞRAF.. FOTO GALERİ

JUSTİN BİEBER ESRARLA YAKALANDI.. FOTO GALERİ

JUSTİN BİEBER SPOR SALONUNDA.. FOTO GALERİ

JUSTİN BİEBER SAHNEDE KUSUNCA.. VİDEO