MedyaFaresi MedyaFaresi

Jennifer Lopez karın kaslarıyla büyüledi

Latin müziğin kraliçesi Jennifer Lopez(45) ünlü kalçalarıyla yetinmeyip 'BodyLab' fitness stüdyosu için verdiği pozlarda mükemmel karın kaslarını da sergiledi.   ​

Eklenme: 12 Kasım 2014 08:49 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 18:34

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez artık eski formunda değil şeklindeki iddialara sandalye üzerinde verdiği bikinili pozla cevap verdi. Şu sıralar American Idol programında jürilik yapan 2 çocuk annesi 45 yaşındaki şarkıcı, yazı çok özlediğini belirtirken, eski hallerini arattığı iddialarını bu şekilde çürütmek istediğini söyledi. 
Bikinili fotoğrafın altına, eski eşi Marc Antony’den de sürpriz bir yorum geldi. Antony, “bronz vücut, yazı seviyorum” yazarak eski eşine olan hayranlığını dile getirdi.

Jennifer onaylı... 

‘Booty’ (popo) adlı son hitiyle müzik listelerini alt üst eden ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Iggy Azalea ile ortak performansında, güzel ortağının poposunu onaylayan bir dokunuşla onaylayarak izleyenleri güldürdü. 

Lopez, 24 yaşındaki selefi Azalea’nın ‘booty‘sine tam not verdiğini de söyledi. “We Can Survive” konserinin Los Angeles turunda sahne alan 45 yaşındaki yıldız, metalik gri kostümü ve efsane hatlarıyla izleyenleri büyüledi.

JENNİFER LOPEZ FOTOGALERİ
Jennifer Lopez'in popo klibi olay yarattı

Jennifer Lopez onaylı kalça şov!