MedyaFaresi MedyaFaresi

Jennifer Aniston sette tam baş belası!

Amerika'nın en popüler oyuncularından biri olan Jennifer Aniston, söylenenlere göre set ortamında tam bir başbelası.

Eklenme: 04 Mart 2013 10:34 - Güncelleme: 24 Mart 2016 18:04

Amerika'nın en popüler oyuncularından biri olan Jennifer Aniston, sevimli imajı ve mütevazı tavırlarıyla izleyicilerin kalbini kazanmayı biliyor.
 
Ancak her filmi gişede büyük başarı yakalayan Aniston'ın günlük hayatında ise son derece kaba ve çekilmez bir insan olduğu söyleniyor.
 
Ünlü oyuncunun son filmi 'Untitled Elmore Leonard Project'teki set arkadaşları; Aniston'ın uyumsuz, kendini beğenmiş ve şımarık olduğunu söylüyor.
 
Connecticut'taki çekimler sırasında ekibe ayrılan otel yerine farklı bir otelde kalmak isteyen Aniston, kendisiyle konuşmak isteyen set ekibiyle iletişim bile kurmuyormuş! Set ekibi, ünlü oyuncunun diva tripleri yaptığını anlatıyor.
 
Film çekimleri sırasında tüm ekibin güvenliğini sağlamak için özel bir güvenlik şirketi görevlendirildi. Ancak buna rağmen kendisini güvende hissetmeyen Jennifer Aniston, sette kendi koruma görevlileriyle dolaşıyor.
 
Tüm ekip, yemeklerini hazırlanan yemekhanede yiyor. Bunu yapmayan tek kişiyse, Aniston. Yönetmen ve diğer oyuncular da ekiple birlikte yemek yerken, Aniston ona özel kaplar içinde getirilen yemeğini bir köşede yiyor.
 
Jennifer Aniston, yönetmen ve senaristle neredeyse her gün kavga ediyor. Kendi özel yardımcılarına da son derece kaba davranan oyuncu, sette uyumsuzluğuyla dikkat çekiyor.
 Set ekibi, Aniston'ın, kamera karşısında olmadığı her an birini azarlarken gördüklerini söylüyor.
 
Sette; Jennifer Aniston ne isterse o yapılıyor. Merdivenden inerken bile elinden birinin tutmasını isteyen Aniston için sette bir masaj ve spor salonu bile kurulmuş.

SOZCU

JENNİFER ANISTON SUNUCUNUN SAÇINI KESTİ! VİDEO GALERİ!

JENNİFER ANİSTON VE SEVGİLİSİNİN NOEL TATİLİ.. FOTO GALERİ

YILIN EN SEKSİ KADINI JENNİFER ANİSTON.. FOTO GALERİ

JENNİFER ANİSTON KIRMIZI BİKİNİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ.. FOTO GALERİ

JENNİFER ANİSTON'UN GÜZELLİK SIRLARI.. FOTO GALERİ

JENNİFER ANİSTON YATTA YAKALANDI.. FOTO GALERİ

JENNİFER ANİSTON VÜCUDU İLE BİR NUMARA.. FOTO GALERİ

JENNİFER ANİSOTN BÖYLE FRİKİK VERDİ.. FOTO GALERİ