MedyaFaresi MedyaFaresi

İzdivaç programlarına kabul edilmedi, ilan verdi!

Hakan Aksu, evlenmek için başvurduğu izdivaç programına kabul edilmeyince, çareyi memleketi Sinop'taki yerel bir gazeteye ilan vermekte buldu.

Eklenme: 15 Şubat 2013 18:45 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 20:52

Evlenmek ümidiyle Almanya’dan Türkiye’ye gelen ve bir televizyon kanalında yayımlanan izdivaç programına katılmak isteyen Hakan Aksu, programa kabul edilmeyince, eş bulmak için farklı bir yönteme başvurdu. Memleketi Sinop’a giden Aksu, burada yayın yapan bir yerel gazeteye ilan verdi.

Aksu, gazeteye fotoğrafıyla birlikte verdiği ’Kısmetimi arıyorum’ başlıklı ilanda, 25– 29 yaşlarında, kendine güvenen, hiç evlilik yapmamış ve inançlı bir kadınla izdivaç yapmayı arzu ettiğini, ilgilenen kadınların verdiği telefon numarasını aramasını istedi. İlanda şu ifadeler yer aldı:

"Ben Almanya’da ailemle birlikte yaşıyorum ve orada çalışıyorum. Maddi durumum iyi. Almanya’da kısmetimi bulamadım. Türkiye’ye evlenmek için geldim. Ben 29 yaşında, 1.90 boyunda, 90 kiloda, hiç evlilik yapmamış bir kişiyim. Kendine güvenen, inançlı, hiç evlilik yapmamış biriyle izdivaç kurmak istiyorum."

DHA