MedyaFaresi MedyaFaresi

İvana Sert tasarladığı bikinilerle öyle pozlar verdi ki...

MEDYAFARESİ GALERİ Tasarımlarıyla kendinden söz ettiren ve tarzıyla çok dikkat çeken Ivana Sert, Daybuyday.com için objektif karşısına geçti

Eklenme: 29 Haziran 2011 18:11 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 12:20


İVANA SERT VE TASARIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Kendi tasarımlarını ve aynı zamanda dünyaca ünlü markaların en özel ürünlerini giyen Sert, moda çekiminde hem model hem de tasarımcı kimliği ile yer aldı.
Basının da yer aldığı çekimlerde Alexander Mcqueen'in özel tasarlanmış kıyafetlerine, DKNY'ın ayakkabı ve tekstil koleksiyonundan en beğenilen parçalara, Valentino'nun göz kamaştırıcı ayakkabılarına ve Roberto Cavalli'nin en şık kıyafetlerine yer verildi.
Çekimde sadece yabancı markalar değil aynı zamanda Türk modacıların da en özel tasarımları kullanıldı. Şebnem Çapa, Aslı Güler, Ece Akhravi Matin, Sedef Çalarkan, Nihan Peker, Aslı Alev, Ebru Günay, Elif Şimal, Songül Cabacı ve Tabe Kıyamet gibi önde gelen tasarımcılar yer aldı.
30 Haziran'da çıkan kampanyada ayrıca Mavi Jeans'in en özel tekstil, çanta ve aksesuar tasarımlarını, Kemal Tanca'nın en şık ayakkabılarını, A46'nın en şık abiyelerini, Mudo'nun tekstil, ayakkabı ve aksesuar tasarımlarını, Vekem'in, RCR'ın tekstil ürünlerini, Ipanema'nın rengarenk terliklerini de bulabilirsiniz.

Daybuyday.com, Mart ayında, her gün yüzlerce üründe %90'a varan indirimler sunarak Private Shopping dünyasına hızlı bir giriş yaptı. "Alışverişe Özel Teklifler" sloganıyla çıkış yapan Daybuyday.com, tekstil ürünlerinden ayakkabıya, çantadan kozmetik ürünlerine, küçük ev aletlerinden ev tekstil ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle alışverişseverlere avantajlı fiyatlarla alışveriş imkanı sunuyor.

BUGÜN NE GİYSEM İVANA SERT -VİDEO-


İVANA SERT'İN FOTOĞRAFLARI -GALERİ-İVANA SERT SEKSİ BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARI -GALERİ-