MedyaFaresi MedyaFaresi

İtirafçıyı hücresinde böyle öldürdüler!

MEDYAFARESİ VİDEO- ABD’de polise itiraflarda bulunarak birçok uyuşturucu kaçakçısının yakalanmasını sağlayan muhbirin diğer mahkumlar tarafından öldürüldü.

Eklenme: 09 Ocak 2013 09:00 - Güncelleme: 20 Aralık 2015 01:38

MUHBİRİN ÖLDÜRÜŞ ANI KAMERADA.. VİDEO

ABD’nin Oklahoma eyaletinde polise itiraflarda bulunarak birçok uyuşturucu kaçakçısının yakalanmasını sağlayan muhbirin hapiste diğer mahkumlar tarafından öldürülüş anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

News 9 televizyonunda yayınlanan video kayıtlarına göre, Oklahoma eyaletine  bağlı Grady County Cezaevi’nde yatan muhbir Anthony Mollman, yaptığı itiraflarla bir uyuşturucu çetesinin çökertilmesini sağladı.

Ancak kendisi de bir motorsiklet ve uyuşturucu çetesi üyesi olan Mollman itiraflarının bedelini hayatıyla ödedi. Hapisane güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntüler,  hücrelerin önünde bulunan bir salonda televizyon seyreden iki mahkumla  başlıyor. Daha sonra salona iki mahkum daha giriyor ve mahkumlardan biri masaların üzerine çıkarak ikinci kattaki hücreleri kontrol ediyor. Son olarak salona muhbir Anthony Mollman ile iki başka mahkum daha giriyor ve bu üçlü ikinci kattaki hücreye çıkıyor. Hücrede olanlar kameraya yansımazken, bir süre sonra iki mahkumla Mollman boğuşur halde koridora çıkıyor ve Mollman bunun ardından yere yığılıyor. Mahkumlardan biri cansız yere düşen muhbiri ayaklarından sürükleyerek hücreye sokuyor. Bu arada diğeri de kurbanın duvardaki kan izlerini temizliyor.

Görüntülere yansıyan altı mahkum Oklahoma Eyalet Mahkemesi’nde adam  öldürmekten yargılanmaya başladı.

DHA