Abone Ol

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasının yeni sezonu geçtiğimiz günlerde başladı. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı İşte Benim Stilim'de bu yıl kimler yarışıyor?

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları

ÖZGE SARI

12 mayıs 1991 İzmir doğumlu bir Çerkez kızı olan Özge Sarı, Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahatİşletmeciliği bölümünden mezunudur. Uzun süre bankacılık yapan Özge Sarı, Boğa burcu ve tam bir alişveriş canavarıdır.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 1

İşte Benim Stilim’e katılma amacını; ”Savaş karargahta kazanılır.Ben bu savaşı yazdim ve bitirdim. Sira şimdi yaşatmada. Hazirim ! Küçük bizans oyunlarını izleyip gülüp geçicem.

Beni düşüremezler, hepsini teker teker göndereceğim. Çünkü ben buraya kazanmaya geldim, En tarz sahibi olduğumu kanitlamaya…” sözleriyle açıklayan Özge Sarı, diğer yarışmacılar gibi çok iddialı.

YEŞİM AYDIN

Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla İşte Benim Stilim All Star yarışmasının birincisi Ayşenur Balcı’yı anımsatan Yeşim Aydın, 21 yaşındadır.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 2

Bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik olduğunu ifade eden Yeşim Aydın, giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor.

BAHAR CANDAN

İşte Benim Stilim All Star formatının ikincisi olan ve şimdi Survivor 2016’da gönüllüler takımında yarışan Nihal Candan’ın kızkardeşi Bahar Candan, 19 yaşında..

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 3

Yarışmacı taşırarak sürdüğü ruju, ses tonu ve konuşmasıyla ilk günden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

TUĞBA İLDİZ

18 Aralık 1988 yılında dünyaya gelen Tuğba İldiz, Murat Boz ve Ajda Pekkan’ın dans ekibinde yer almaktadır.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 4

YAĞMUR AKTAŞ

20 yaşındaki Adanalı yarışmacı üniversite sınavlarına hazırlanıyor.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 5

MERAL AVCI

1987 doğumlu olan Meral Avcı, aslında tanıdık bir isim. Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Ütopya yarışmasına tartışmalarıyla damga vuran Meral Avcı, okul öncesi eğitimi ve psikoloji mezunudur.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 6

lider ruhlu, kendini begenmiş, fazlaca humanist, yardımlaşmayı sevdiğini söyleyen Meral, yalana ve samimiyetsizliğe tahammül edemediğini ifade ediyor. Meral Avcı, İşte Benim Stilim’den önce yine aynı kanalda TV8’e yayınlanan Ütopya yarışmasına mücadele etmişti.

ZEYNEP VURAN

1993 doğumlu olan Zeynep Vuran, aslen Bulgaristan göçmenidir. Bursa’da doğup büyüyen genç yarışmacı, Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 7

Küçükken içine kapanık bir çocuk olduğunu ifade eden Zeynep Vuran, okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte gördüğünü ifade ediyor.

DİCLE TURGAL

1 Şubat 1981 İstanbul doğumlu olan Dicle Turgal, Marmara Üniversitesi mezunudur. Bir kova burcu kadını olarak stil sahibi olduğunu ifade eden Dicle Turgal, kendisini moda aşığı bir kadın olarak görüyor ve bunun her alanından keyif alıyor. Styling ve blog yazarlığı da yapan yarışmacı, ayrıca bir dergide editörlük yapmaktadır.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 8

DİLARA RABİA YAŞAR

1993 yılında İstanbulda dünyaya gelen Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 9

ESİN ÇEPNİ

24 temmuz 1993’te doğan Esin Çepni, lisanslı makyaj uzmanlığı yapıyor.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 10

Annesi ve ablası dışında Ballı ve Pamuk adında iki kedisi ile yaşayan genç yarışmacı, küçük yaştan itibaren tam bir hayvan aşığı olduğunu ifade ediyor.

SELAY TOPÇUOĞLU

1984 doğumlu Selay Topçuoğlu; Radyo Televizyon, Spikerlik ve Aşçılık eğitimleri almış. Yarışmacı bir yılda verdiği ile 45 kilo ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 11

MELİKE ÇAMLIOĞLU

1997 doğumlu olan Melike Çamlıoğlu, Ankara Keçiören doğumludur. Babasının görevi gereği Türkiye’nin bir çok yerini gezen Melike Çamlıoğlu, öğrenimine bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde eğitim gören genç yarışmacı, spikerlik eğitimi almıştır.

İşte Benim Stilim'in yeni sezon kızları - Resim: 12