MedyaFaresi MedyaFaresi

İstanbullu Gelin'de Süreyya'yı yıkan Faruk ve Özgür'ün öpüşme anı!

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 15 Mart Cuma yayınlanan 76. yeni bölümünde Süreyya ve Faruk arasında öpüşme krizi yaşanıyor.

Eklenme: 13 Mart 2019 10:59 - Güncelleme: 13 Mart 2019 11:02

Faruk ve Özgür'ü otelde öpüşürken gören Süreyya büyük şok yaşadı. Yeni bölümde ise Faruk Süreyya'ya olan biteni anlatmak için çırpınıyor. Ancak Süreyya Faruk'un anlattklarından ikna olmuyor.

Faruk iş seyahati için Özgür ile aynı otelde kaldı. Süreyya ise sürpriz yaparak Faruk'un oteline geldi. Süreyya ile mesajlaşan Faruk, 'Keşke sana sarılabilseydim' içerikli aşk mesajını yanlışlıkla Özgür'e yollayınca ortalık karıştı. Faruk'tan hoşlanan Özgür mesajı görünce havalara uçtu.

Faruk durumu izah etmek için Özgür'ün odasına geldi. Özgür kapıda Faruk'u görür görmez öpüşmeye başladı. O sırada kata gelen Süreyya, Faruk ve Özgür'ü otel odası kapısında üzerlerinde bornozlarıyla öpüşürken gördü. Gördüğü manzara karşısında şoke olan Süreyya koşarak otelden ayrıldı. İstanbullu Gelin yeni bölümde ise Faruk'un bu durumu nasıl izah edeceği ve Süreyya'nın ne yapacağı merak konusu oldu.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Fikret, Okan’ın İpek’e açıldığını öğrenince herkesi şaşırtacak bir adım atar. Faruk ve Adem, Fikret için endişelendiğinden harekete geçerler fakat gerçek onların tahmin ettiği gibi değildir. Yaşananlar Faruk ve Süreyya ilişkisinde de gerilim yaratır. İpek’in kararı ise aile için yeni bir dönemi başlatacaktır. Faruk’un iş için Özgür ile şehir dışına çıkması ve yaşanan yanlış anlaşılmalar onu dört koldan sıkıştıracaktır.