MedyaFaresi MedyaFaresi

Issız Adam Alper, reklamda da Ada ile kavuşamadı!

3G reklamlarda oynayan Issız Adam filmininin ikilisi Cemal Hünal ve Melis Birkan, filmde olduğu gibi reklamlarda da ayrı düştüler.

Eklenme: 03 Ağustos 2009 12:34 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 03:08

'Issız Adam' filminin karakterleri Alper ile Ada'yı bu kez GSM operatörlerinin 3G reklamları ayırdı. Bu yıl büyük beğeni kazanan "Issız Adam" filminin unutulmaz karakterleri Alper ile Ada yine ayrı düştü. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı "Issız Adam" filmiyle şöhreti yakalayan başrol oyuncuları Cemal Hünal ile Melis Birkan iki ayrı GSM operatörünün 3G teknolojisini anlattığı reklamlarda rol alıyor.

ISSIZ ADAM VAPURDA
Cemal Hünal, vapurda internete bağlanamadığı için acilen ulaştırması gereken dosyayı gönderemeyen, bu yüzden sıkıntı yaşayan bir adamı canlandırıyor. Diğer operatörün reklamında ise, Melis Birkan ile Ozan Güven başrolleri paylaşıyor. Romantik komedi tarzındaki seri, genç ve güzel Aslı ile sempatik Emre'nin tesadüfen çarpışmasıyla başlıyor. Bu çarpışmayla telefonları karışıyor ve yeni bir aşk filizleniyor. Aynı zamanda izleyici, operatörün 3G teknolojisi hizmetinin özelliklerini öğreniyor.

HANGİ REKLAM DAHA BAŞARILI?
Issız Adam filmininin oyuncularının yer aldığı iki reklam da şu aralar birbirleriyle kıyaslanıyor. Ozan Güven'le cep telefonları karışan Melis Birkan'ın oynadığı 3G reklamı, kimilerine göre daha sevimli ve daha olumlu tepkiler aldı. Cemal Hünal'ın vapurda çekilen reklamıysa Birkan'ınki kadar takip edilmiyor. Hünal, reklamda gergin bir adam rolüyle şarkı söylüyor gibi konuşuyor.