MedyaFaresi MedyaFaresi

İrem Derici'den Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok tepki: Mastürbasyon..

Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali ile İrem Derici birbirine girdi! İrem Derici dayanamadı ve Serengil'in geçmişine dair ağır paylaşımlar yaptı.

Eklenme: 22 Mayıs 2020 20:02 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 20:07

Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali, İrem Derici'yi hedef aldı. Seren Serengil İrem Derici'yi kızdıran yorumlar yaptı.

Derici'nin bir programda Söylemezsem Olmaz hakkında yaptığı açıklamalar sunucuları kızdırdı.

İrem Derici açıklamasında "Boş yapıyorlar... Bunlar bir de alkolü bıraktığımın ertesi günü bir de... Yayında mastürbasyon diyemiyorlar. Kadınlardan biri ertesi gün istifa ettiler. Bana seks dedirtmiyorlar. Yasakmış filan..." dedi.

Derici'nin bu sözleri Söylemezsem Olmaz sunucularını kızdırdı. Seren Serengil: "İrem Derici sanatçı filan değil. Son derece avam ve kalitesiz konuşma tarzı... Hiç aynaya bakmadığını düşünüyorum. Sadece avam ve hakaret dolu söylemleriyle gündem yaratmaya çalışıyor. Arkadan sallamak çok kolay ya! Biraz terbiyeli olun. Ajdar'ın da şarkısı tutmuştu zamanında ne olacak?" dedi.

Bircan Bali ise "İrem Derici bize katnem demiş. Katnemin ne demek olduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif..." dedi. Seren Serengil bu sözü İrem Derici'ye iade etti.

İrem Derici canlı yayındaki bu açıklamalardan sonra Seren Serengil'i sosyal medya hesabından bombaladı. Derici "Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bi' sal artık. Bundan sonra adımı her andığında bir yavru kedi ölecek gibi düşün ve kapat o ağzını... " dedi.

İŞTE O VİDEO