MedyaFaresi MedyaFaresi

İki Yalancı 5. bölüm fragmanı yayınlandı: Duygu Serkan'a neyi itiraf edecek?

Kanal D'nin eğlenceli yaz dizilerinden İki Yalancı'nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Duygu'nun zenginlik oyununu şans eseri çözen Serkan, yeni bölümde nasıl bir taktik izleyecek? Duygu neyi itiraf edecek?

Eklenme: 03 Ağustos 2017 12:34 - Güncelleme: 03 Ağustos 2017 12:38

Duygu'nun zengin bir ailenin kızı olmadığını onu takip ederek öğrenen Serkan iş başında! Duygu'dan intikamını tatlı bir şekilde almaya çalışacak olan Serkan'ın planları ne? Duygu, bir anda 'evleniyorum' diye bulunduğu söylemlerinde ne derece gerçek? Duygu'yu istemeye gelmeleri için zengin bir ailenin evininde oturmaları gereken Duygu, bakalım kendine lüks bir ev bulabilecek mi?

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… 

İki Yalancı yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Kanal D'de..