MedyaFaresi MedyaFaresi

İki sarhoş motosiklete binerse!

MEDYAFARESİ VİDEO Rusya'da amatör bir kamerayla çekilen bu görüntüler iki sarhoşun komik durumunu gözler önüne seriyor...

Eklenme: 06 Aralık 2012 13:15 - Güncelleme: 21 Mart 2016 02:38

İKİ SARHOŞ MOTOSİKLETE BİNERSE! VİDEO GALERİ!

Çift şeritli asfalt yolda zig zaglar çizerek ilerleyen motora arkadan yaklaşan otomobildeki kişilerce çekilen görüntülerde kırmızı bir motora binen iki alkollü şahsın motorun üstünde dahi durmakta zorlandıkları görülüyor.

Şoförün arkasına oturan şahısta kask bulunmazken sürekli sağ tarafa doğru yattığı böylece şoförün de dengesini iyiden iyiye bozduğu fark ediliyor. Arkalarından yaklaşmakta olan aracı fark ettikten sonra hızlanmaya çalışan motorun sürücüsü arkadaki aracın kornaya basmasının ardından motoru sağa çekip yol vermek istese de başarılı olamıyor.

Emniyet şeridinin olmadığı orman yolunda korna çalan araca yol vermek isteyen alkollü sürücü motorunun hakimiyetini kaybediyor ve arkadaşı ile birlikte çimlerin üstüne düşüyorlar. Arkadaki aracın da kazanın ardından durmasının ardından sarhoşların ayağa kalkmasıyla kahkaha seslerinin de duyulması bir oluyor. Akıllara durgunluk veren bu trajikomik olayda neyse ki yaralanan olmuyor.

İHA