MedyaFaresi MedyaFaresi

İki dakikada iki gavurluk! Cübbeli Ahmet dizileri topa tuttu!

MEDYAFARESİ VİDEO- Ahmet Hoca'dan Kanal D'nin sevilen dizisi Hanımın Çifliği'ne yaylım ateş. Hangi sahneyi neden eleştirdi?

Eklenme: 10 Şubat 2011 14:52 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 02:04

Flash TV ekranlarında Cuma günleri ekrana gelen ’Cübbeli Ahmet Hoca’yla Sohbetler’ programında konuşan Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, Kanal D’nin sevilen dizisi ’Hanımın Çiftliği’ne adeta ateş püskürdü.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Güllü’nün ağabeyi Hamza’nın idam kararı çıkmış ve idam edilmişti. Gazeteciler’in haberine göre, Cübbeli Ahmet Hoca’da bu sahneye takıldı ve Güllü’nün babası Cemşir ile ağabeyi Hamza’nın sözlerini şu sözlerle eleştirdi:

"Adamın çocuğu idam edilecek kalkıyor kopuyor bağırıyor, yani çok izlenen diziler bunlar, bunlarda hiç ölçü yok ayar kaçmış, kantarın topuzu yok şiraze kaymış, müslüman toplum ehli sünnet müslüman imanlı hiç bişey kalmamış.

Bağırıyor Allah yarabbi ondan sonra sessiz ’Bu kadar dua ettim duymadın herhalde şimdi duydun mu çocuğumun infazı geldi kurtaramıyorum’ sen bunu Allah’a kalbinden geçirirkende duyar, kısık konuşurkende duyar bağırırken de duyar bu Allah’a farketmez.

Bunu izleyen bütün millet böyle düşünür dua ettim de Allah duymadı bağırmammı lazım... Böyle düşünen kafir olur.

Adam idam olacak idam olmadan mektup yazıyor mektubunda diyor ki birine: ’Hakkını helal et’, hakkını helallık istemeden de diyor ki : ’Öteki dünya varmı yok mu bilmiyorum ama şimdi ben gidiyorum’, orayada sokmuş acılı bir sahne herkesin ne olacak diye merak ettiği bir noktada bilinç altına bir gavurluk empoze ediyor.

Ahiret varmı yok mu bilmiyorum diyen kafirdir hem de Stalin gibi kafirdir. Bir şeyde iki dakika arayla iki gavurluk."

İŞTE O ANLAR -VİDEO-

Medyapatronu