İftiranı kanıtlamazsan şerefsizsin diyorum nokta!

MEDYAFARESİ ÖZEL- Taraf yazarı Emre Uslu ve Başbakan'ın danışmanı Aydın Ünal Twitter'dan kapıştı. İşte hakaretlerin havada uçuştuğu o tweetler.

Eklenme: 05 Ağustos 2012 15:58 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 21:06

Gazeteci Emre Uslu Twitter'dan iftira attığını söylediği Başbakan'ın danışmanı Aydın Ünal ile kavga etti..

İki ünlü ismin atışması Twitter'ı karıştırdı... 

Başbakan'ın konuşma metinlerini de yazan danışmanlarından Aydın Ünal Twitter'da, Emre Uslu'nun para karşılığı tetikçilik yaptığını iddia etti.. Emre Uslu ise bu iddiaya ağır sözlerle cevap verdi.

Aydın Ünal, Twitter adresinden "Nevzuhur @emreuslu gibi tetikçileri dikkate almaya gerek yok. Yıllık 5 Lira verirsiniz, döner, sizin tetikçiliğinizi yaparlar" dedi. 

Bu sözleri gören Emre Uslu çıldırdı ve "Cagri yapiyorum IFITRANI ispatlamazsan SEREFSIZSIN DIYORUM NOKTA... Hadi ispatla devlet de elinde.. " diyerek yanıt verdi. 

Emre Uslu'nun açıklamalarından sonra ortalık biraz daha karıştı ve Aydın Ünal " Emre Uslu Daha fazla da yorma kendini. Muhatabım değilsin takdir edersin ki..  Hatta seni, bu seviyeni gösteren sözlerinden dolayı sana dava açacak kadar dahi önemsemiyorum." dedi.

Hızını alamayan Emre Uslu ise "Yetkili etkili adamlarin IFTIRASINA dayanamiyorum.Varsa belgen koy yoksa sus. Bu kadar alcalmamali yetkiye sahip olan kisi." diyerek karşılık verdi.

Aydın Ünal ise "Sana bir yerden para alarak tetikçilik yaptığını söylemedim ki, sadece ben bir teklifte bulundum. Bedava çalışıyorsan daha vahim" diyerek Emre Uslu hakkında mesajlar attı..

İŞTE EMRE USLU VE AYDIN ÜNAL'IN ÇOK KONUŞULACAK O KAVGASI.