MedyaFaresi MedyaFaresi

İdil Fırat Türk erkeklerini ayıya benzetti

Kıvanç Tatlıtuğ’la yaşadığı aşkla tanınan ve adı son dönemde önce Arda Turan’la ardından Çağatay Ulusoy’la anılan İdil Fırat’ın Türk erkekleriyle ilgili benzetmesi tartışma yarattı.

Eklenme: 31 Aralık 2014 08:38 - Güncelleme: 31 Mart 2016 08:36

Kıvanç Tatlıtuğ’un evlilik planları yaparken ayrıldığı sevgilisi İdil Fırat’ın adı son dönemde Arda Turan ve Çağatay Ulusoy’la anılıyordu. Bu durum nedeniyle babası Önder Fırat’ın tepkisini çeken genç kadın, Arda Turan’ın İstanbul’a geldiği hafta Monaco’ya tatile gitti. 

Sana öyle denk gelmiş

Tatilinden fotoğraflar paylaşan Fırat, önceki gece altında “Türkiye’de güzel kızlar ve sevgilileri” yazılı, ayıyla dans eden seksi sarışın bir kadının fotoğrafını “Sözüm tabii ki meclisten dışarı” notuyla instagram'dan yayınladı. Fırat’ın paylaşımı tartışma çıkardı. Bir takipçisi “Ayılar sana denk gelmişse bu senin seçiciliğin” mesajını atarken ona hak verenler ve “Maalesef doğru... Fakat anlayamadığım madem kızlar da bunun farkında neden hâlâ ayıda ısrar edilir. Bence kadınlar ayıları seviyor”, “Doğru tespit” ve “Para kızlarımızı bozuyor” yazanlar da oldu. 

Arda Turan geldi, İdil Fırat gitti
İdil'den Arda'ya Çağatay'la nispet
İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkı!
İdil Fırat'ın deniz keyfi! Yine bikinili yakalandı...
İdil Fırat'a babasından bikinili poz yasağı!