MedyaFaresi MedyaFaresi

Huysuz'a şok soru! Zeki Müren eşcinsel mi?

MEDYAFARESİ VİDEO CNN Türk'te Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan Huysuz Virjin, Zeki Müren'le ilgili bu soru karşısında şaşkına döndü.

Eklenme: 19 Eylül 2012 09:51 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 01:22

CNN Türk'te Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan nam-ı diğer Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu, Zeki Müren'in cinsel kimliğine dair soruyu yanıtladı.


Program'da Aysever'in "Zeki Müren eşcinsel miydi?" sorusuna Dursunoğlu'nun yanıtı şöyle oldu: "Zeki Müren benim arkadaşımdı. Şimdi sizle de arkadaş olduk. Zeki Müren'e de sormadım size de sormuyorum. Bu çok özel bir şey. Çok özel olan birşeyi kimseye soramazsın. Ancak hissedebilirsiniz. Zaten aynı histeyseniz çok iyi anlaşırsınız çok iyi dost olursunuz ahbaplığınız devam eder. Ben böyle birşey hissetmedim. Bir kere görüşmemiz yasaktı. Ben orta okuldayken o lisedeydi. Ben liseye geçinceye kadar fazla dostluk kuramadık.
 
Dursunoğlu, Zeki Müren'le ilgili, "Zeki Müren insanların kalbine hitap etti. Onların dertlerini şarkılara döktü. Ve çok sevildi... Sevildiği için kötü tarafını görmek istemedi insanlar" diye konuştu.
 O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN