MedyaFaresi MedyaFaresi

Hürrem, Firuze Hatun'dan intikamını nasıl alacak?

MEDYAFARESİ FRAGMAN Hürrem Sultan ve Firuze arasındaki düğüm çözülüyor.

Eklenme: 22 Ekim 2012 18:58 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 23:06

70. bölüm birinci kısım fragman için tıklayın VİDEO

Firuze’nin gözdeler katına taşınmasıyla Hatice Sultan iyiden iyiye Hürrem’in üzerine gitmeye başlıyor.

Şehzade Mehmet’le halvete yollanan Firuze, duruma karşı çıkar ve Hürrem Sultan’la yüzleşir. Hayal kırıklığına uğrayan Hürrem, bunun bedelini en ağır şekilde ödetecektir. Hürrem’in durumu öğrenmesiyle Firuze saklanmaz ve aleni şekilde gözdeler katına çıkarılır.

Diğer taraftan Şehzade Mustafa ve Mahidevran Manisa sarayına varır. Mustafa ayağının tozuyla Helena’yı görmeye gider. Ama beklediği sevinci Helena’da göremez. Helena, babası tarafından evlendirilmek üzeredir. Şehzade Mustafa’dan uzak durur. Taşlıcalı Yahya, Mustafa’nın üzüntüsüne ortak olsa da Mustafa ve Helena ayrı düşer.
Öte yandan İbrahim Paşa, Hatice sultanın gönlünü yeniden kazanmak için onunla bir buluşma ayarlar. Hatice Sultan ise yaşadıklarını unutamamaktadır. Sultan Süleyman ise, Firuze’ye yaptıklarından ötürü Hürrem’e sessiz bir tavır alır. Hürrem, ilk defa Süleyman’ı kaybetme korkusu yaşar. Ve Rüstem Ağa’dan Firuze’den kurtulmak için yardım ister.

İbrahim Paşa, İskender Çelebi’nin adamlarını devlet kadrolarından uzaklaştırırken, Mirahur Rüstem Ağa’yı da Teke sancak beyliğine atar. Diğer yandan İstanbul kadısı Ebussuud Efendi, esnaf teftişinde aldığı sert tedbirler yüzünden Süleyman ve İbrahim’in karşısına çıkmak zorunda kalır.
Hürrem Sultan, Firuze hatundan kurtulabilecek mi? İbrahim Paşa, Rüstem Ağa’yı payitahttan uzaklaştırabilecek mi? Şehzade Mustafa, Helena ile yeniden bir araya gelebilecek mi? İbrahim Paşa, Hatice Sulta’nın gönlünü yeniden kazanabilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl nefes kesen yeni bölümüyle 24 Ekim Çarşamba gecesi 20:00’da Star’da.

FRAGMANIN İKİNCİ KISMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MİHRİMAH VE MEHMET’İN SAHNELERİ İÇİN TIKLAYIN

HÜRREM’İN İNTİKAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MERYEM UZERLİ CHE GUEVARA HAYRANI ÇIKTI

MERYEM UZERLİ’DEN ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR.. FOTO GALERİ

CANSU DERE HAREMDE FOTO GALERİ

CANSU DERE’YE HAREMDE TORPİL

MAHİDEVRAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

HÜRREM SULTAN FRİKİK VERDİ VİDEO

HÜRREM SULTAN’I HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

MUHTEŞEM YÜZYIL’DAN ÇEKİM HATALARI

ŞEHZADE MUSTAFA’YA ŞİİRLİ VEDA...