MedyaFaresi MedyaFaresi

Hülya Avşar'ı şok etti! ''Oyunculuk aile kızının yapabileceği iş değil!

Hülya Avşar'ın Habertürk'teki \"Hülya Avşar Soruyor\" programına önceki akşam konuk olan Davran, enteresan açıklamalarıyla Avşar'ın ağzını açık bıraktı.

Eklenme: 31 Ekim 2009 09:21 - Güncelleme: 20 Mart 2016 20:26

Davran, "Babam bana sinema sektöründen biriyle evlenmememi rica etti. Bizim sektörden biriyle asla evlenmedim. Şimdi yıllar geçtikçe de babamın ne kadar doğru söylediğini anlıyorum" dedi.

Avşar'ın şaşırarak ne demek istediğini sorduğu Davran, "Oyuncu arkadaşlarım, başta sen kusura bakmayın, aile kızının yapacağı iş değil bu" diye konuştu. Avşar ise Davran'ın bu sözleri üzerine elini ağzına götürdü ve "Bu iş aile kızının işi değil, lafı çok fena oturtturdu, kaba tabiriyle koydu. Bunu kabul etmiyorum... Bu bir profesyonelliktir ama eğer ki, erkek karşısındakini bu şekilde kabul etmiyorsa o onun bileceği iştir" diyerek tepki gösterdi.

Bugüne dek oynadığı hemen hemen her filminde sevişme ve öpüşme sahnelerinde oynadığını belirten Davran, bu tarz sahneleri çekerken etkilendiğini de belirterek, "Tabii ki etkilendim. Şapır şupur öpüşüyorsun" dedi.