MedyaFaresi MedyaFaresi

Hükümet Kadın 2'nin galasına ünlüler akın etti!

MEDYAFARESİ FOTO GALERİ- Hükümet Kadın 2” filminin galası, ünlü isimleri Kanyon’da buluşturdu.

Eklenme: 08 Kasım 2013 12:37 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 13:04

HÜKÜMET KADIN GALASINDAN GÖRÜNTÜLER -FOTO GALERİ-

Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ın başrolü paylaştığı, bugün vizyona giren “Hükümet Kadın 2” filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Çekimleri geçtiğimiz yaz Mardin’de yapılan filmin galası, ünlü isimleri bir araya getirdi.

Çekimleri geçtiğimiz yaz Mardin’de yapılan filmin galası, ünlü isimleri bir araya getirdi.

Geceye katılanlar arasında Fulya-Fatih Terim, Özge Borak-Ata Demirer, Gülben Ergen, Funda Arar- Febyo Taşel, Oktay Kaynarca, Osman Sınav, Betül Demir, Erkan Can, Burcu Esmersoy, Janset ve Wilma Elles de vardı.

Arda’ya övgü

Arda’ya övgü Gecenin en çok konuşulan ismi ise Arda Turan’dı. Ünlü futbolcu, galaya katılmamasına rağmen filmdeki küçük rolüyle adından söz ettirdi. Seyirciler Turan’ın oyunculuğunu beğenirken, Ata Demirer “Arda güzel oynamış, başarılı buldum” dedi. Gösterimin sonunda film ekibi, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Galaya katılanlar, daha sonra after party’de eğlendi.

Yara izine lazer

Berk Oktay, galaya sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile katıldı. Kısa süre önce evinde geçirdiği kazada yüzünden yaralanan oyuncu, dikişleri alındıktan sonra kalan izler için “Zamanla geçebilir ama kalırsa lazer operasyonu yaptırabilirim” dedi.

Fatih Hoca’yı kaçırdı

Fulya-Fatih Terim çifti, galaya büyük kızları Merve ve damatları Ahmet Baran Çetin’le katıldı. Fatih Terim, soruları “Çocuklar çok hastayım” diyerek yanıtsız bıraktı. Eşi Fulya Terim de ünlü teknik adamı elinden tutarak gazetecilerin yanından uzaklaştırdı.

Çalışırken tektaşımı takmam

Galaya Demet Akbağ’ın ailesiyle katılan Burcu Esmersoy, ünlü oyuncunun küçük oğlu Ali ile poz verdi. Esmersoy, sevgilisinin aldığı yüzüğü neden takmadığı sorusuna “Çalıştığım günlerde tektaşımı takmıyorum ama buradaki işim bitince takacağım” yanıtını verdi. Sunucu, ayrıca Akbağ’la çalışmak istediğini açıkladı: “Demet Akbağ’la bu yaz çekecekleri film için görüşme yapacağım bugün. Daha önce rol aldığım işlerin yer aldığı CV’mi vereceğim ona.”

Dubai’ye gidiyoruz

Wilma Elles, aralık ayında Dubai’de düzenlenecek film festivaline Kerem Göğüş’le birlikte katılacağını söyledi.

Hayalim Şener Şen

Erkan Can, Kanyon’a eşi Azita Azer ile el ele geldi. Oyuncu, “En büyük hayaliniz nedir?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “En büyük hayalim, Şener Abi (Şen) ile aynı projede yer almak. Bu benim için büyük onur olur.”

Hürriyet