MedyaFaresi MedyaFaresi

Hoca'nın kızı AKP'yi topa tuttu! Ampüle üşüşen sinekler...

Saadet Partisi'nin eski lideri merhum Necmettin Erbakan'ın kızı Elif Erbakan Altınöz, AK Parti'yi eleştirdi: "Ampule üşüşen sinekler gibi menfaatlerimizin peşinden gitmedik.\" dedi

Eklenme: 30 Mayıs 2011 10:59 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 10:22

Saadet Partisi'nin kadın kollarınca düzenlenen etkinliğinde konuşan Erbakan, Babası Necmettin Erbakan'ı 3 ay önce kaybettiklerini anımsatarak şöyle konuştu:

"Sizlerle aynı acıyı paylaşıyoruz. Sadece kan bağıyla bağılı olduğumuz babamızı değil, sizin gibi davamızın liderini kaybettik. Büyük acı yaşadık ama acının ardından baktığımızda şükrolsun ki kendisin sağlığında kendisinin gözünün içine baka baka ihanet edenlerden olmadık elhamdülillah. Bizim için en büyük teselli kaynağı budur.

Bu çatının altında kalanlar, hala her türlü zorluğa rağmen, bu çatının altında bulunanlar gerçek sadıklardandır. Gitmedik ve gitmeyeceğiz. Peki neden inatla hala burada durmaya devam ediyoruz? Dünya menfaatleri elde edeceğimiz halde, tabirimi mazur görün ki bir grup ışığa, ampule üşüşen sinekler gibi menfaatlerimizin peşinden gidenlerden olmadık da neden hala buradayız? Bunun cevabı yaşantımızın gayesidir"

Dipnot.Tv