MedyaFaresi MedyaFaresi

Hindistan'da dehşet! Kıskançlık krizine giren kadın eşinin penisini kesti

Hindistan'da Kamla Patra isimli bir kadın, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisini cinsel organını keserek cezalandırdı.

Eklenme: 14 Kasım 2018 18:44 - Güncelleme: 14 Kasım 2018 18:55

Hindistan'ın Keoncar bölgesinde yaşanan olayda, evli bir kadın, bir arkadaşıyla birlikte başka bir kadınla flört ettiğini iddiasında bulunduğu sevgilisinin penisi kestiği şüphesiyle tutuklandı. 

Kamla Patra isimli kadın, kendisini aldattığını iddia ettiği sevgilisi Rajendra Nayak'a tuzak kurarak evine davet ettiği ve talihsiz adamın penisini kesti. Olay sonrasında Nayak, komşuları tarafından Keoncar bölgesindeki hastanenin acil servisine götürüldü.

Nayak, ilişki yaşadığı evli kadının, başka bir kadınla telefonda görüştüğünü öğrendikten sonra daha kıskanç biri olmaya başladığını öne sürdü.

'BENİ BOĞARAK ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTILAR'

"Ayrıca beni boğarak öldürmeye çalıştılar" diyen Nayak, "Bir şekilde sürünerek evden kaçmayı başardım ve beni gören komşular da hızla acil servisi aradı" sözleriyle yaşanan anları anlattı.

Hastaneye yetiştirilmesine rağmen, Nayak'ın penisinin yeniden dikilip, dikelemeyeceği ve sinirlerin ne kadar tahribata uğradığı henüz netleşmiş değil.

Nayak'ın cinsel organının işlev görmesi için yapılan tedavi sürüyor.