MedyaFaresi MedyaFaresi

Hindistan'da bir kadın kendisini takip eden adamın penisini kesti

Hindistan'da 2 çocuk annesi bir kadın, kendisini bir süredir takip ederek rahatsız eden 27 yaşındaki komşusunun penisini kesip hastaneye götürdü.

Eklenme: 27 Aralık 2018 12:18 - Güncelleme: 27 Aralık 2018 12:20

Sputnik Türkiye'nin aktardığına göre, Mumbai'de yaşayan 47 yaşındaki kadının olayı daha önceden planladığı ve iki erkek komşusundan yardım aldığı belirtildi. 

Olayı soruşturan polis Gajanan Kabdule, AFP'ye yaptığı açıklamada "Kadını ve iki suç ortağını tutukladık. Kadın, kendisini sürekli takip eden adamın penisini kesmeyi planladığını kabul etti" dedi.

Kabdule, kadının planını gerçekleştirmek için takip edildiği sırada mahallenin kuytu sokaklara girdiğini ve orada iki erkek ile birlikte adamın penisini kestiklerini söyledi. 

27 yaşında olduğu belirtilen 'takipçi' adamın daha önce 2 çocuk annesi kadının kocasına giderek eşinden hoşlandığını ve cinsel yakınlık duyduğunu söylediği ve çiftin arasının bu yüzden bozulduğu ortaya çıktı. 

Adamın hayati tehlike taşıyan bir ameliyat geçireceğini belirten Kabdule, adamın ailesinin ise şoke olduğunu anlattı. 

Hindistan'da 2017 yılında da bir kadın kendisine tecavüz etmeye yeltenen adamın penisini kesmişti. Raporlara göre, Hindistan'da 2016 yılında ise günde 100 tecavüz girişimi gerçekleşti.

(SPUTNIK)

Etiketler : hindistan, haber