MedyaFaresi MedyaFaresi

Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek kaç yaşında?

Kubilay Aka ile Miray Daner ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Ayrılığın ardından Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in bir mekanda görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Hilal Altınbilek internette gündem oldu. Peki, Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek kaç yaşında?

Eklenme: 01 Ağustos 2019 16:46 - Güncelleme: 01 Ağustos 2019 18:02

Kubilay Aka sosyal medya hesabından Miray Daner’e hitaben ayrılık mesajı paylaştı.

Ayrılık haberlerinin ardından Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in bir mekanda beraber görüntülenmeleri magazinde gündem oldu.

İnternette sıklıkla Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek kaç yaşında? Soruları aratılıyor. İşte Hilal Altınbilek’in biyografisi…

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

1991 yılında İzmir'de doğan Hilal Altınbilek, oyunculuk eğitimini İstanbul'da Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde almıştır. Bunun yanında Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ'dan da oyunculuk eğitimi aldı. 'Derin Sular' dizisi ile ekranlara adım atan Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

2013 yılında "Karagül" dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı. Burada 'Özlem' karakteri ile geniş kitlelerce tanındı. Güzel oyuncu son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.